کد خبر: ۸۶۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز :
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز گفت: حاشیه ی آزاد راه «قزوین-تهران» از زباله و نخاله ساختمانی پاکسازی شد .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اکبر کشت پرور در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: حاشیه اتوبان قزوین – تهران در محدوده حوزه استحفاظی شهرستان البرز توسط دو دستگاه لودر و با همکاری شرکتهای کاردانان عمارت و شکیل سازان بلند پایه از نخاله و زباله پاکسازی شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز گفت: مسئولان واحد های صنعتی و کارکنان در کنار الزامات قانونی برای ملاحظات زیست محیطی یک سری مسئولیت اجتماعی همچون سایر شهروندان در قبال محیط زیست دارند.

کشت پرور هدف از انجام چنین برنامه هایی را ایجاد حساسسیت و برانگیختن حس مسئولیت اجتماعی مردم در برابر مسائل محیط زیستی دانست و گفت:کسی که یک زباله از روی زمین بر دارد خود زباله به محیط نمی ریزد و با این کار دیگران را به این عمل ترغیب نخواهد کرد.

وی تاکید کرد:امیدواریم همه با حفاظت محیط زیست به تحقق رویاهای همه انسان ها و حتی آیندگان کمک بکنیم و محیط زیست سالمی و عاری ا ز آلودگی و بدون زباله داشته باشیم و از منابع خدادادی درست، بهینه و به اندازه مصرف کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.