کد خبر: ۸۶۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه مطرح کرد
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از پیش‌بینی رگبار تگرگ برای کرمانشاه خبر داد و نسبت به وقوع سیلاب‌های محلی هشدار داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد خسروی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ادامه فعالیت سامانه بارشی مستقر در جو منطقه هوای استان تا روز چهارشنبه ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد و بارش باران خواهد بود.

وی افزود: شرایط ناپایدار از بعدازظهر امروز تا عصر فردا سه‌شنبه به ویژه در نیمه غربی و نواجی جنوبی استان از شدت بیشتری برخوردار است.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بارش در برخی ساعات با وزش باد نسبتا شدید، رگبار و آبگرفتگی معابر عمومی همراه خواهد بود.

به گفته خسروی، این وضعیت ممکن است در برخی نقاط سبب رگبارهای تگرگ و سیلاب‌های محلی شود، اما در روزهای پایانی هفته با تضعیف شرایط ناپایدار علاوه بر کاهش دمای شبانه در برخی ساعات شاهد رگبار پراکنده خواهیم بود.

وی بیان داشت: در ۲۴ ساعت گذشته سومار با بیشینه ۲۳ درجه سانتی‌گراد گرمترین و سنقر با کمینه ۷ درجه سانتی‌گراد سردترین نقاط استان بود و کرمانشاه نیز در این مدت دمای بین ۹ تا ۱۶ درجه سانتی‌گراد را تجربه کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.