کد خبر: ۸۶۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
رئیس پلیس راه ایلام:
رئیس پلیس راه ایلام گفت: تجاوز به چپ کشنده دانگ و فنگ در ایلام چهار کشته و سه زخمی برجا گذشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امروز در پی وقوع یک فقره تصادف در محور  شباب -حمیل در استان ایلام به علت تجاوز به چپ کشنده دانگ و فنگ نسبت به پراید و تاکسی سمند متاسفانه چهار نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.

وی افزود: همه کشته شدگان مربوط به سرنشینان خودروی پراید بوده است.

وی تصریح کرد: سبقت غیر مجاز، سرعت غیر مجاز و انحراف به چپ بیش از ۴۵ درصد تصادفات ایلام را تشکل می دهد.

وی تاکید کرد: رعایت نکات ایمنی و مقررات راهنمایی رانندگی توسط رانندگان عزیز می تواند از بسیاری از حوادث ناگوار جاده ای جلوگیری کند.

رئیس پلیس راه استان ایلام در پایان با بیان اینکه محور های مواصلاتی استان به علت ریزش نزولات جوی لغزنده است از رانندگان خواست هنگام تردد در محورهای مواصلاتی رعایت قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی را مد نظر داشته و از انجام حرکات حادثه ساز خودداری کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.