کد خبر: ۸۶۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
مدیرکل هواشناسی خوزستان خبر داد
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از امروز با تقویت سامانه بارشی شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و تگرگ و وزش بادهای قابل ملاحظه و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد سبزه‌زاری در گفتگو با خبرنگاران گفت: طی شبانه روز گذشته شهر بهبهان با دمای هوای ۳۱ و شهر دهدز با دمای هوای ۱۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده اند.

وی با بیان اینکه طی همین مدت دمای هوای شهر اهواز حداکثر ۲۹ و حداقل ۱۸ درجه سانتیگراد بود، افزود: میزان بارندگی در حسینیه ۰.۶ و در بستان ۰.۱ میلیمتر بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: امروز شاهده بارش پراکنده همراه با رعد و برق بودیم و از امروز با تقویت سامانه بارشی شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و تگرگ و وزش بادهای قابل ملاحظه و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.

سبزه‌زاری  با بیان اینکه حجم بارش ها در مناطق غربی، جنوبی، مرکزی و شمال شرقی استان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود، بیان کرد: از امروز تا روز چهارشنبه خلیج فارس مواج و طوفانی است و بارش ها سبب آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل ها خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار