کد خبر: ۸۶۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
مدیرکل هواشناسی خوزستان خبر داد
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از امروز با تقویت سامانه بارشی شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و تگرگ و وزش بادهای قابل ملاحظه و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد سبزه‌زاری در گفتگو با خبرنگاران گفت: طی شبانه روز گذشته شهر بهبهان با دمای هوای ۳۱ و شهر دهدز با دمای هوای ۱۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده اند.

وی با بیان اینکه طی همین مدت دمای هوای شهر اهواز حداکثر ۲۹ و حداقل ۱۸ درجه سانتیگراد بود، افزود: میزان بارندگی در حسینیه ۰.۶ و در بستان ۰.۱ میلیمتر بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: امروز شاهده بارش پراکنده همراه با رعد و برق بودیم و از امروز با تقویت سامانه بارشی شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و تگرگ و وزش بادهای قابل ملاحظه و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.

سبزه‌زاری  با بیان اینکه حجم بارش ها در مناطق غربی، جنوبی، مرکزی و شمال شرقی استان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود، بیان کرد: از امروز تا روز چهارشنبه خلیج فارس مواج و طوفانی است و بارش ها سبب آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل ها خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.