کد خبر: ۸۵۸۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
فرماندار کرج خبر داد
فرماندار کرج با اشاره به تعیین تکلیف املاک محله خط ۴ حصار، گفت: صدور اسناد در دستور کار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیروس شفقی در جمع خبرنگاران به بازدیدی که از محله خط ۴ حصار انجام‌شده اشاره کرد و گفت: پس از سال‌ها بلاتکلیفی املاک این محله به‌زودی در ردیف طرح ساماندهی بازآفرینی پایدار شهری قرار خواهد گرفت.

وی با تأکید بر اینکه ۳۷ و نیم هکتار از اراضی این منطقه هدف طرح ستاد بازآفرینی است، گفت: فرایند ساماندهی وضعیت املاک خط ۴ حصار در دستور کار قرارگرفته است.

فرماندار کرج گفت: شهرداری کرج ملزم شده تا با همراه اداره کل راه و شهرسازی، دفتر تسهیل گری و هیئت‌امنای مساجد زمینه مشارکت مردم برای ارائه مدارک قانونی به اداره ثبت‌اسناد و املاک را فراهم کند.

شفقی اضافه کرد: بر این اساس مالکان اراضی یادشده ۲۰ روز کاری فرصت دارند تا نسبت به ارائه مدارک خود به اداره ثبت‌اسناد ناحیه یک اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه اداره کل ثبت‌اسناد باید نسبت به انتزاع ۳۷ و نیم هکتار از پلاک ۳۵۳ بنام مسکن و شهرسازی و متعاقب آن به شهرداری اقدام کند، گفت: با تحقق این مهم اجرای پروژه‌های عمرانی و بهسازی این منطقه با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، فرماندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.