کد خبر: ۸۵۸۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
فرماندار کرج خبر داد
فرماندار کرج با اشاره به تعیین تکلیف املاک محله خط ۴ حصار، گفت: صدور اسناد در دستور کار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیروس شفقی در جمع خبرنگاران به بازدیدی که از محله خط ۴ حصار انجام‌شده اشاره کرد و گفت: پس از سال‌ها بلاتکلیفی املاک این محله به‌زودی در ردیف طرح ساماندهی بازآفرینی پایدار شهری قرار خواهد گرفت.

وی با تأکید بر اینکه ۳۷ و نیم هکتار از اراضی این منطقه هدف طرح ستاد بازآفرینی است، گفت: فرایند ساماندهی وضعیت املاک خط ۴ حصار در دستور کار قرارگرفته است.

فرماندار کرج گفت: شهرداری کرج ملزم شده تا با همراه اداره کل راه و شهرسازی، دفتر تسهیل گری و هیئت‌امنای مساجد زمینه مشارکت مردم برای ارائه مدارک قانونی به اداره ثبت‌اسناد و املاک را فراهم کند.

شفقی اضافه کرد: بر این اساس مالکان اراضی یادشده ۲۰ روز کاری فرصت دارند تا نسبت به ارائه مدارک خود به اداره ثبت‌اسناد ناحیه یک اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه اداره کل ثبت‌اسناد باید نسبت به انتزاع ۳۷ و نیم هکتار از پلاک ۳۵۳ بنام مسکن و شهرسازی و متعاقب آن به شهرداری اقدام کند، گفت: با تحقق این مهم اجرای پروژه‌های عمرانی و بهسازی این منطقه با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، فرماندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.