کد خبر: ۸۵۸۲۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در یک سال اخیر طرح های مختلف گازرسانی به ۱۱۳ روستا، دو بخش و دو شهر در استان اجرایی شده و یا در حال اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جعفر گوهرگانی در جمع خبرنگاران افزود: این طرحها با اعتباری افزون بر ۶۲۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و یا در حال اجرا هستند.

وی بیان داشت: در گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک دو شهر و ۴۰ روستا از نعمت گاز برخوردار شدند.

گوهرگانی تقویت گازرسانی به شهر لیکک و پروژه گاز رسانی به هفت روستا در بهرام بیگی را از دیگر طرحهای گاز رسانی عنوان کرد و گفت: گازرسانی به ۱۲ روستا در تلخاب بیدک باشت، کلنگ زنی برای گازرسانی به ۳۸ روستا و دو بخش در ممبی و سرآسیاب، شبکه گذاری پراکنده شهرستان دنا، شبکه گذاری پراکنده بویراحمد و ادامه گازرسانی به ۱۶ روستا در چین لوداب از دیگر طرحهای بهره برداری شده و یا در دست اجرا در استان است.

گوهرگانی همچنین با اشاره به طرحهای مختلف بهره برداری شده یا در حال اجرای استان در بخش برق رسانی اظهار داشت: ۵۶ طرح نیز در حوزه برق در بخش توزیع، فوق توزیع  و تولید برق در حال اجرا است.

وی افزود: این طرحها با اعتباری بیش از ۵۰۳ میلیارد ریال در استان اجرایی می شوند.

معاون اقتصادی استانداری تصریح کرد: اجرای پروژه های کاهش تلفات انرژی در شهرستانهای بویراحمد، گچساران، باشت و کهگیلویه، اجرای طرحهای برق رسانی به ۱۰ روستا و پروژه های اصلاح و بهینه سازی در استان و افزایش ظرفیت ایستگاه دهدشت از جمله این پروژه ها است.

گوهرگانی افزود: اجرای پروژه خط ورودی پست چرام، ورود و خروج ۱۳۲ کیلوولت پست بهبهان – یاسوج، پست مختار،  اجرای پروژه های خطوط دومداره در شهرستان های بویراحمد، دنا، کهگیلویه و لنده و آغاز احداث خطوط نیروگاه ۷۵۰ مگاوات دهدشت نیز از دیگر طرحهای برق رسانی در استان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.