کد خبر: ۸۵۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه:
معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه از فعالیت ۲۶۲ اتوبوس درون‌شهری در کرمانشاه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کاوه مرد افکن در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در زمینه کارت بلیت اتوبوس‌ها قراردادی منعقد کردیم اما در این قرارداد مشکلات حقوقی بین شهرداری و آن شرکت به وجود آمد.

وی افزود: این شرکت سود بالاتری را از انعقاد این قرارداد در نظر داشت که منافع شهر و شهرداری را به خطر می انداخت.

معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه گفت: بازه زمانی به نتیجه رسیدن این موضوع مشخص نیست و مبحثی حقوقی است که باید زمان آن طی شود.

مرد افکن درباره نوسازی ناوگان درون شهری بیان کرد: این مقوله خارج از توان شهرداری کرمانشاه است چرا که قیمت خرید یک دستگاه اتوبوس درون‌شهری تا یک میلیارد تومان است و در واقع عزمی کشوری برای پیگیری می خواهد.

وی بیان کرد: در قالب طرحی ملی در نظر است اعتبارات خاصی از محل فروش اوراق مشارکت برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی درون‌شهری اختصاص داده شود.

معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه درباره وضعیت ناوگان حمل و نقل کرمانشاه گفت: در کرمانشاه ۲۶۲ اتوبوس داریم که در پنج منطقه و ۵۰ خط کار می کنند.

وی همچنین طول میانگین مدت سفر درون شهری با اتوبوس را بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در سطح کرمانشاه اعلام کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.