کد خبر: ۸۵۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
فرمانده انتظامی بندرعباس:
فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ لیتر مشروبات دست‌ساز و بیش از ۲۲ هزار لیتر بطری مشروبات خارجی در سطح شهرستان بندرعباس کشف شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اسماعیل مشایخ بیان داشت: در ۴۸ ساعت گذشته در بحث ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیری از جرائم در شهرستان بندرعباس با اقدامات پیشگیریانه و خدمات شبانه‌روزی که در بحث احساس امنیت در شهر بندرعباس در طرح‌های ارتقاء امنیت به مرحله اجرا گذاشته شد بیش از ۵ هزار تماس با مرکز ۱۱۰ توسط شهروندان گرفته شده است.

وی با اشاره به کاهش ۷۵ درصدی جرائم خشن و کاهش ۹ درصدی سرقت‌های مهم و اثرگذار که خود یک احساس ناامنی را در بین شهرواندان داشته است، افزود: افزایش ۴۶ درصدیدستگیری سارقین و مضنونین، افزایش ۸۰ درصدی متهمین تحت تعقیب را داشته‌ایم، متهمینی که جرمشان احراز شده و برای کیفر متواری بودند دستگیر شده و تحویل محاکم قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ نفر معتاد متجاهر در سطح شهرستان بندرعباس دستگیر شده‌اند، تصریح کرد: همچنین ۴۶ نفر خرده‌فروش و توزیع‌کننده مواد مخدر دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی داده شده‌اند.

سرهنگ مشایخ از کشف بیش از ۷۰ هزار لیتر انواع سوخت قاچاق از جمله گازوئیل خبر داد و عنوان کرد: ۵۷ پرونده کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد ریال تشکیل شده و در این راستا ۲۵ نفر قاچاقچی دستگیر شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی افزایش ضریب امنیت عمومی در ۴۸ ساعت گذشته تعداد ۳۲ نفر از متهمین شامل ۱۱ نفر سارق و مال‌خر، ۲۱ نفر از فروشندگان و توزیع‌کنندگان مشروبات الکلی دست‌ساز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با بیان اینکه بیش از سه هزار و ۲۰۰ لیتر مشروبات دست‌ساز و بیش از هزار و ۱۰۰ بطری قوطی مشروبات الکلی خارجی و مقادیر زیادی آلات و ادوات تهیه و توزیع مشروبات دست‌ساز کشف شده است، اضافه کرد: بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ لیتر مشروبات دست‌ساز و بیش از ۲۲ هزار لیتر بطری مشروبات خارجی در سطح شهرستان بندرعباس کشف شده است.

مشایخ با اشاره به دستگیری بیش از ۹۴ نفر از تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان مشروبات الکلی بیان کرد: با اقدامات خوبی که انجام شد و همکاری خوبی که شهروندان داشتند ۴ باند سارق و جعل اسناد موتور سیکلت دستگیر شدند که ۴ نفر از آنان دارای میانگین سنی ۱۸ تا ۲۲ سال بودند و سوابق متعددی داشتند و پس از سرقت موتور سیکلت اقدام به جعل مدارک و فروش آن به غیربومی‌ها می‌کردند.

وی از دستگیری دو نفر سارق موبایل و یک نفر مال‌خر خبر داد و افزود: بیش از سه نفر که ۷ فقره سابقه سرقت داشتند دستگیر و تاکنون بیش از ۳۰۰ دستگاه گوشی موبایل سرقتی و اموال مسروقه از این افراد کشف شده است.

فرمانده انتظامی بندرعباس اظهارداشت: همچنین فردی حوالی ساعت ۳ بامداد در حال سرقت داخل خودرو بود که به محض اطلاع از حضور همکاران بنده اقدام به فرار می کند و حتی به صورت تهاجمی قصد زیر گرفتن مأمورین را داشته است، مأمورین انتظامی با توجه به رعایت قانون استفاده از حمل سلاح لاستیک خودرو را می‌زنند و سارق با همام وضعیت پنچری مسافت زیادی را طی می‌کند تا همکاران بنده موفق می‌شوند خودرو را همراه با سارقش که از سارقین حرفه‎‌ای و سابقه‌دار داخل خودرو بود، دستگیر کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.