کد خبر: ۸۵۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه خواستار شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه خواستار جابه‌جایی هر چه سریع‌تر تعدادی از کانکس‌ها در راستای احتمال وقوع سیلاب در شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب، شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش لهونی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه و به همراه چند تن از معاونان این جمعیت از آسیب‌دیدگان زلزله 7.3 ریشتری آبان‌ماه سال گذشته سرپل‌ذهاب مستقر در کانکس‌ها بازدید کرد.

لهونی در ادامه این بازدید با شرکت در جلسه‌ معاونان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه که با هدف بررسی مسائل و مشکلات زلزله‌زدگان با حضور فرماندار سرپل‌ذهاب در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با توجه به ورود فصل سرما و بارندگی در راستای احتمال وقوع سیلاب خواستار جابه‌جایی هر چه سریع‌تر تعدادی از کانکس‌ها احداث شده در بستر رودخانه این شهرستان، شد.

فرماندار سرپل‌ذهاب نیز در ادامه این جلسه حضور و بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر و معاون وی از مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب را با توجه به یک سری چالش‌ها و مشکلات از قبیل تامین تجهیزات و تاسیسات، خدمات چادر، زیرانداز، نایلون، آب، امکانات پزشکی و... در این شهرستان را به‌موقع و به‌فال نیک دانست.

محبت جمالی‌نیا با مطرح کردن مشکلات منطقه زلزله‌زده در جلسه فوق، خواستار همکاری جمعیت هلال احمر استان و تیم بحران سرپل‌ذهاب در راستای سپری کردن فصول پاییز و زمستان با حداقل مشکلات برای آسیب‌دیدگان زلزله 7.3 ریشتری این شهرستان شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.