کد خبر: ۸۵۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه خواستار شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه خواستار جابه‌جایی هر چه سریع‌تر تعدادی از کانکس‌ها در راستای احتمال وقوع سیلاب در شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب، شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش لهونی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه و به همراه چند تن از معاونان این جمعیت از آسیب‌دیدگان زلزله 7.3 ریشتری آبان‌ماه سال گذشته سرپل‌ذهاب مستقر در کانکس‌ها بازدید کرد.

لهونی در ادامه این بازدید با شرکت در جلسه‌ معاونان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه که با هدف بررسی مسائل و مشکلات زلزله‌زدگان با حضور فرماندار سرپل‌ذهاب در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با توجه به ورود فصل سرما و بارندگی در راستای احتمال وقوع سیلاب خواستار جابه‌جایی هر چه سریع‌تر تعدادی از کانکس‌ها احداث شده در بستر رودخانه این شهرستان، شد.

فرماندار سرپل‌ذهاب نیز در ادامه این جلسه حضور و بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر و معاون وی از مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب را با توجه به یک سری چالش‌ها و مشکلات از قبیل تامین تجهیزات و تاسیسات، خدمات چادر، زیرانداز، نایلون، آب، امکانات پزشکی و... در این شهرستان را به‌موقع و به‌فال نیک دانست.

محبت جمالی‌نیا با مطرح کردن مشکلات منطقه زلزله‌زده در جلسه فوق، خواستار همکاری جمعیت هلال احمر استان و تیم بحران سرپل‌ذهاب در راستای سپری کردن فصول پاییز و زمستان با حداقل مشکلات برای آسیب‌دیدگان زلزله 7.3 ریشتری این شهرستان شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.