کد خبر: ۸۵۵۸۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هوشمند سازی و ظرفیت سازی در حوزه پایش تصویری با هدفگذاری مدیریت بهتر ترافیکی در شهرهای استان ضروری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمد احمدی در جلسه بررسی وضعیت راه های استان، افزود: باید در مناطق مختلف هوشمند سازی و پایش تصویری عملیاتی شود.

احمدی با اشاره به هدفگذاری ساخت پل در مسیر یاسوج به سی سخت و توپوگرافی استان، تصریح کرد: استان ظرفیت های بالایی در حوزه گردشگری دارد که باید این مهم در ساخت و سازها و مباحث عمرانی نیز دیده شده و بتوان در حوزه گردشگری نیز از این موارد بهره برد.

وی افزود: باید توسعه عمرانی گردشگر محور نیز در پروژه ها مورد توجه قرار بگیرد.

احمدی با تاکید بر رفع مشکلات و پاکسازی نخاله ها در مسیرهای مختلف ارتباطی، ابراز داشت: زیبا سازی محورها و جمع آوری نخاله ها در جاده ها و ورودی شهرها هزینه بالایی ندارد و باید به این مهم توجه کرد.

استاندار بازنگری و اولویت بندی در اصلاح نقاط حادثه خیز و احصا و رفع مشکلات این مناطق را از دیگر نیازهای بهبود شرایط ترافیکی و کاهش حوادث دانست و گفت: باید اقدامات لازم در این راستا عملیاتی شود.

احمدی گفت: تعریض، بهسازی و چهار خطه سازی جاده ها باید مورد توجه قرار بگیرد و همچنین طرح جامعی برای بهبود شرایط ترافیک شهری با در نظر گرفتن بهبود و توسعه زیرساخت ها اجرایی شود.

احمدی همچنین خروجی محوری در جلسات را ضروری دانست و بیان داشت: باید مصوبات عملیاتی در جلسات مورد تاکید قرار بگیرد و خروجی مناسبی در این بخش داشته باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.