کد خبر: ۸۵۵۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان از ثبت نام ۲۲ هزار و ۵۷۸ زائر اربعین حسینی این استان در سامانه سماح خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز اکرمی در گفتگو با رادیو اربعین افزود: از این تعداد ثبت نام کننده ۹هزار و ۸۰۵ نفر خانم و ۱۲ هزار و ۴۱۲ نفر  آقا هستند.

وی افزود: با استقرار کنسولگری موقت عراق در بندرعباس تاکنون روادید ۲۱ هزار و ۹۲۱ نفر صادر و ۱۰۲ نفر در نوبت صدور روادید قرار دارند.

اکرمی از برپایی ۲۸ موکب توسط هرمزگانی در داخل و خارج استان نیز خبر داد و اظهار داشت: ۱۳ موکب هرمزگانی تا مرز شلمچه مستقر شده و ۱۵ موکب نیز در داخل خاک عراق به ارایه خدمات به زوار اربعین حسینی می پردازند.

معاون سیاسی امنیتی هرمزگان گفت: ۳۰ کامیون پشتیبانی از مواکب مستقر در عراق را انجام داده و به عراق اعزام شدند و ۴۰۰ دستگاه اتوبوس هم برای ارایه خدمات به زائران از این استان اختصاص یافته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.