کد خبر: ۸۵۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان:
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: بیشترین نقاط حادثه خیز هرمزگان در بندرعباس و حاجی آباد قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرداد میردادی گفت : از ابتدای سال تاکنون ۱۳ نقطه حادثه خیز در جاده های استان آشکارسازی و ایمن شد .

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود : در جاده های استان ۲۲ نقطه حادثه خیز مصوب دفتر نگهداری راههای سازمان که از این تعداد ۱۳ نقطه آشکارسازی با نصب چراغ چشمک زن ،اصلاح قوس ، تابلو محدودیت سرعت ، تعریض و شانه سازی ، نصب علائم و برج نوری و ایمن سازی و ما بقی این نقاط در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه نیز به مصوبات جلسه با شورای هماهنگی ترافیک استانی اشاره کرد وگفت از سوی شورای هماهنگی ترافیک استان تعداد ۴۵ نقطه پرتصادف پیشنهاد شد که از این تعداد ۲۱ نقطه توسط تیم استانی شامل کارشناسان راهداری و پلیس راه شناسایی و جهت اولویت بندی به کمیسیون ایمنی راههای کشور ارائه گردید.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بیشترین نقاط حادثه خیز در جادهای استان در حوزه استحفاظی شهرستان بندرعباس و حاجی آباد با بیش از ۱۰ نقطه است که برخی از آنها آشکار سازی و رفع شده است.

میردادی با تاکید بر اینکه نقاط حادثه خیز بر اساس اولویت بندی رفع شود و به عنوان یکی از راهکارهای ارتقاء و بهبود سطح ایمنی شبکه جاده ای مورد توجه قرار گیرد گفت: شناسایی و اصلاح نقاط حادثه خیز و پرتصادف از جمله نکات مهمی است که می تواند در کاهش تصادفات جاده ای تاثیر بسزایی داشته باشد.

شاهرخ سالاری رئیس اداره نگهداری راهها نیز در ادامه بیان داشت: بخشی از اعتبار مورد نیاز جهت رفع نقاط حادثه خیز و پر تصادف از محل طرح  اصلاح و رفع نقاط حادثه خیز در سال ۹۷ تامین و از سوی دفتر نگهداری راههای سازمان ابلاغ شده است که هم اکنون این طرح ها در دست بررسی و اجراء است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.