کد خبر: ۸۵۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان:
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: بیشترین نقاط حادثه خیز هرمزگان در بندرعباس و حاجی آباد قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرداد میردادی گفت : از ابتدای سال تاکنون ۱۳ نقطه حادثه خیز در جاده های استان آشکارسازی و ایمن شد .

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود : در جاده های استان ۲۲ نقطه حادثه خیز مصوب دفتر نگهداری راههای سازمان که از این تعداد ۱۳ نقطه آشکارسازی با نصب چراغ چشمک زن ،اصلاح قوس ، تابلو محدودیت سرعت ، تعریض و شانه سازی ، نصب علائم و برج نوری و ایمن سازی و ما بقی این نقاط در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه نیز به مصوبات جلسه با شورای هماهنگی ترافیک استانی اشاره کرد وگفت از سوی شورای هماهنگی ترافیک استان تعداد ۴۵ نقطه پرتصادف پیشنهاد شد که از این تعداد ۲۱ نقطه توسط تیم استانی شامل کارشناسان راهداری و پلیس راه شناسایی و جهت اولویت بندی به کمیسیون ایمنی راههای کشور ارائه گردید.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بیشترین نقاط حادثه خیز در جادهای استان در حوزه استحفاظی شهرستان بندرعباس و حاجی آباد با بیش از ۱۰ نقطه است که برخی از آنها آشکار سازی و رفع شده است.

میردادی با تاکید بر اینکه نقاط حادثه خیز بر اساس اولویت بندی رفع شود و به عنوان یکی از راهکارهای ارتقاء و بهبود سطح ایمنی شبکه جاده ای مورد توجه قرار گیرد گفت: شناسایی و اصلاح نقاط حادثه خیز و پرتصادف از جمله نکات مهمی است که می تواند در کاهش تصادفات جاده ای تاثیر بسزایی داشته باشد.

شاهرخ سالاری رئیس اداره نگهداری راهها نیز در ادامه بیان داشت: بخشی از اعتبار مورد نیاز جهت رفع نقاط حادثه خیز و پر تصادف از محل طرح  اصلاح و رفع نقاط حادثه خیز در سال ۹۷ تامین و از سوی دفتر نگهداری راههای سازمان ابلاغ شده است که هم اکنون این طرح ها در دست بررسی و اجراء است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.