کد خبر: ۸۵۵۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: موضوع انتقال جمعه بازار شهر یاسوج فرسایشی شده است و آتش سوزی اخیر هشداری برای ما محسوب می شود
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمد احمدی در نشست ستاد بحران استان، افزود: باید مشکلات انتقال جمعه بازار هرچه سریعتر حل شود زیرا هر لحظه امکان اتفاقی مجدد در این جمعه بازار وجود دارد.

احمدی با بیان اینکه تدوین طرح و برنامه ای مناسب، برای انتقال جمعه بازار یاسوج ضروری است، عنوان داشت: باید یکی از سناریوها با نگاه کارشناسی و برنامه ریزی مطلوب، عملیاتی و اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در همین راستا باید جلسه ای با حضور دستگاه های متولی برگزار شود و خروجی مناسبی نیز در این بخش داشته باشیم.

استاندار با بیان اینکه در حوزه بازارچه جدید نیز باید اقدامات ایمنی و مدیریتی به شکل مطلوب دیده شود، گفت: باید کنترل صحیحی در این بخش داشته باشیم.

احمدی اظهار داشت: موضوع انتقال جمعه بازار مدیریت شود تا در آینده شاهد چنین مواردی نباشیم.

وی همچنین با اشاره به بازسازی و تعمیر واحد های آسیب دیده ناشی از زمین لرزه در شهر های یاسوج و سی سخت، گفت: بانکها نباید در مسیر توزیع اعتبارات تخصیصی به این حوزه سنگ اندازی کنند و فرمانداران نیز باید هر بانکی که در مسیر اعطای تسهیلات تعلل می کند را به استانداری معرفی کنند.

احمدی افزود: گزارش این عدم همکاری مستقیما به بانک مرکز اعلام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.