کد خبر: ۸۵۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: از ۲۷مهر ماه تاکنون ۴۰نفر بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروب الکلی دست ساز به مراکز درمانی بندرعباس مراجعه کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عنوان کرد: مراجعه کنندگان بین ۱۵تا ۵۰سال سن دارند که از این تعداد تاکنون یک نفر جان خود را از دست داده و ۲نفر نیز با حال وخیم در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند که امکان فوت آنان وجود دارد.

در این مدت ۱۹نفر به دلیل عوارض کلیوی ناشی از مسمومیت الکلی دیالیز شده اند. تا کنون ۱۸نفر از مراجعان پس از درمان، از بیمارستان ترخیص شده اند.

در نیمه اول مهرماه امسال نیز (چهارم تا ۱۴مهر)۲۶۸نفر بر اثر مسمومیت الکلی در بیمارستان های استان بستری شدند و ۲۲نفر جان خود را از دست دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.