کد خبر: ۸۵۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: از ۲۷مهر ماه تاکنون ۴۰نفر بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروب الکلی دست ساز به مراکز درمانی بندرعباس مراجعه کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عنوان کرد: مراجعه کنندگان بین ۱۵تا ۵۰سال سن دارند که از این تعداد تاکنون یک نفر جان خود را از دست داده و ۲نفر نیز با حال وخیم در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند که امکان فوت آنان وجود دارد.

در این مدت ۱۹نفر به دلیل عوارض کلیوی ناشی از مسمومیت الکلی دیالیز شده اند. تا کنون ۱۸نفر از مراجعان پس از درمان، از بیمارستان ترخیص شده اند.

در نیمه اول مهرماه امسال نیز (چهارم تا ۱۴مهر)۲۶۸نفر بر اثر مسمومیت الکلی در بیمارستان های استان بستری شدند و ۲۲نفر جان خود را از دست دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.