کد خبر: ۸۵۴۹۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
رئیس شورای شهر رشت:
رئیس شورای شهر رشت از پرداخت تسهیلات تشویقی برای مرمت و احیای بناهای تاریخی خبرداد و از شهروندان خواست برای مرمت بناهای میراثی خود اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیرحسین علوی در جلسه رسیدگی به وضعیت طرح مرمت ۴ بنای میراثی شهر رشت که در دفتر شورای این شهر برگزار شد، اظهارکرد: اعتبار مورد نیاز مرمت عمارت بلدیه، ساختمان سازمان فرهنگی، عمارت میرزا خلیل رفیع و همچنین رسیدگی به وضعیت پل خشتی چمارسرا از سوی معاونت مالی شهرداری تأمین و تدوین طرح مطالعاتی آن نیز از سوی سازمان عمران شهرداری تهیه شود.

علوی افزود: مدیران معاونت مالی شهرداری و سازمان عمران شهرداری باید ظرف مدت یک هفته گزارش موانع موجود در مسیر اجرای پروژه مرمت ابنیه‌های میراثی ذکر شده را تهیه و ارائه دهند.

رئیس شورای شهر رشت از شهروندان خواست تا نسبت به مرمت و احیای بناهای میراثی خود اقدام کنند.

وی تأکید کرد: شورای شهر رشت نیز به شهروندانی که برای احیای بناهای میراثی خود اقدام کنند تسهیلات تشویقی پرداخت کرده و مشاور شورا نیز آماده ارائه مشاوره‌های رایگان در زمینه مرمت، احیا و ایجاد کسب و کار جدید در بنای میراثی است.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، تسهیلات
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار