کد خبر: ۸۵۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه خبر داد
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: ۶۱ درصد جمعیت روستایی در سطح استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیروس شهبازی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۱۱۰۰ روستا معادل ۶۱ درصد جمعیت روستایی در سطح استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه درصدد افزایش ضریب نفوذ گازرسانی به روستاها هستیم افزود: گاز رسانی به ۵۰۰ روستا نیز در دست اقدام است که ظرف یکسال آینده انجام می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: برای گاز رسانی به ۱۵۰ روستا در مرحله انتخاب پیمانکار هستیم که در صورت انجام این گازرسانی ها طی دو سال آینده ضریب نفوذ به ۹۰ درصد خواهد رسید.

وی اظهار داشت: به منظور گازرسانی به روستاهای سرپل ذهاب به صورت کلی هرجا درخواستی برای گاز رسانی باشد مشکلی نداریم اما در سرپل ذهاب ساخت و سازها تکمیل نشده بنابراین امکان گازرسانی نیست البته در برخی روستاها با خسارت کمتر مردم ساکن هستند و شبکه گاز وصل است.

به گفته شهبازی، در برخی از روستاها که از قبل زلزله نیز گاز نداشتند برنامه ریزی هایی برای گاز رسانی انجام شده در این میان نیز تعدادی از ۵۰۰ روستای در دست اقدام برای گازرسانی در شهرستان سرپل ذهاب قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۴۰ روستا به شبکه گاز متصل شدند که ضریب نفوذ گازرسانی به روستاها را از ۵۵ درصد به ۶۱ درصد افزایش داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.