کد خبر: ۸۵۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
مدیرکل راهداری کرمانشاه مطرح کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از شناسایی ۲۹۱ مورد تخلف در حریم جاده‌های استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه نخست امسال ۸۴۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی شده و حدود ۷۰۰ مورد نصب علائم ایمنی راه ها شامل علائم اخطاری، انتظامی و مسیر نما انجام گرفته است.

وی افزود: ۳۶۸ مترمربع راه گردشگری در سطح استان، با اولویت نقاط پر تصادف بهسازی و ۲۰۰ مورد ایمن سازی سر گاردریل ها انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد:۲ تقاطع اجرای روشنایی نقطه ای در محل تقاطع همسطح مستعد حادثه و پارکینگ محورهای پرتردد با چراغ های LED مجهز شده است.

وی از ایمن سازی شیب شیروانی حاشیه راه ها به میزان ۵۸ کیلومتر خبر دادو گفت: همچنین ۴۸کیلومتر ایمن سازی اضطراری راه ها شامل تهیه و حفظ علائم، حفاظ، شیارهای لرزاننده و تجهیزات ایمنی عملیات اجرائی انجام شده است.

کرمی بیان کرد: ۱۴۸ کیلومتر روشنایی راه و تونل و ۴۴۹ دستگاه چشمک زن در محورهای مواصلاتی استان به کارگیری و ۲ مورد روشنایی تونل نیز انجام شده است.

وی از شناسایی ۲۹۱ مورد تخلف حریم، ۲۶۹ مورد اخطار و پیگیری تخلفات حریم و ۴۳ مورد برخورد تخلف حریم در سطح جاده های استان خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.