کد خبر: ۸۵۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
مدیرکل راهداری کرمانشاه مطرح کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از شناسایی ۲۹۱ مورد تخلف در حریم جاده‌های استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه نخست امسال ۸۴۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی شده و حدود ۷۰۰ مورد نصب علائم ایمنی راه ها شامل علائم اخطاری، انتظامی و مسیر نما انجام گرفته است.

وی افزود: ۳۶۸ مترمربع راه گردشگری در سطح استان، با اولویت نقاط پر تصادف بهسازی و ۲۰۰ مورد ایمن سازی سر گاردریل ها انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد:۲ تقاطع اجرای روشنایی نقطه ای در محل تقاطع همسطح مستعد حادثه و پارکینگ محورهای پرتردد با چراغ های LED مجهز شده است.

وی از ایمن سازی شیب شیروانی حاشیه راه ها به میزان ۵۸ کیلومتر خبر دادو گفت: همچنین ۴۸کیلومتر ایمن سازی اضطراری راه ها شامل تهیه و حفظ علائم، حفاظ، شیارهای لرزاننده و تجهیزات ایمنی عملیات اجرائی انجام شده است.

کرمی بیان کرد: ۱۴۸ کیلومتر روشنایی راه و تونل و ۴۴۹ دستگاه چشمک زن در محورهای مواصلاتی استان به کارگیری و ۲ مورد روشنایی تونل نیز انجام شده است.

وی از شناسایی ۲۹۱ مورد تخلف حریم، ۲۶۹ مورد اخطار و پیگیری تخلفات حریم و ۴۳ مورد برخورد تخلف حریم در سطح جاده های استان خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.