کد خبر: ۸۵۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
مدیرکل راهداری کرمانشاه مطرح کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از شناسایی ۲۹۱ مورد تخلف در حریم جاده‌های استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه نخست امسال ۸۴۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی شده و حدود ۷۰۰ مورد نصب علائم ایمنی راه ها شامل علائم اخطاری، انتظامی و مسیر نما انجام گرفته است.

وی افزود: ۳۶۸ مترمربع راه گردشگری در سطح استان، با اولویت نقاط پر تصادف بهسازی و ۲۰۰ مورد ایمن سازی سر گاردریل ها انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد:۲ تقاطع اجرای روشنایی نقطه ای در محل تقاطع همسطح مستعد حادثه و پارکینگ محورهای پرتردد با چراغ های LED مجهز شده است.

وی از ایمن سازی شیب شیروانی حاشیه راه ها به میزان ۵۸ کیلومتر خبر دادو گفت: همچنین ۴۸کیلومتر ایمن سازی اضطراری راه ها شامل تهیه و حفظ علائم، حفاظ، شیارهای لرزاننده و تجهیزات ایمنی عملیات اجرائی انجام شده است.

کرمی بیان کرد: ۱۴۸ کیلومتر روشنایی راه و تونل و ۴۴۹ دستگاه چشمک زن در محورهای مواصلاتی استان به کارگیری و ۲ مورد روشنایی تونل نیز انجام شده است.

وی از شناسایی ۲۹۱ مورد تخلف حریم، ۲۶۹ مورد اخطار و پیگیری تخلفات حریم و ۴۳ مورد برخورد تخلف حریم در سطح جاده های استان خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.