کد خبر: ۸۵۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
مسئول منابع انسانی شهرداری بیرجند:
مسئول منابع انسانی شهرداری بیرجند گفت: ۴۰ نیروی خدماتی از شهرداری های استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین به کاظمین اعزام شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن کدخدا در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: ۲۰ نیروی خدماتی از شهرداری بیرجند برای خدمت رسانی به زائران اربعین به کاظمین اعزام شدند.

وی با بیان اینکه از هر شهرداری حداقل یک نیروی خدماتی اعزام شده است، افزود: در مجموع ۴۰ نیرو از شهرداری ها به عراق رفته اند.

کدخدا با بیان اینکه یک نیروی آتش نشانی برای حوادث احتمالی اعزام شده است، افزود: همچنین کپسول آتشنشانی و دیگر امکانات مورد نیاز ارسال شده است.

مسئول منابع انسانی شهرداری بیرجند افزود: این نیروها تا پایاین اربعین در کاظمین می مانند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.