کد خبر: ۸۵۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر بندرعباس:
رئیس کمیسیون عمران وحمل ونقل شورای شهر بندرعباس گفت: با توجه به تورم و مشکلات اقتصادی، ارزان بودن کرایه حمل و نقل عمومی باعث تشویق مردم برای استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزانه آرامش در هفتاد و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در سال ۹۷ ارجاعی از کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار بندرعباس و مدیران حمل و نقل شهرداری بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: بنده قلباً موافق افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی نیستم.

آرامش گفت: با توجه به اینکه هزینه استهلاک و... مشکلاتی برای رانندگان وسایل حمل ونقل عمومی به وجود آورده ناچاریم افزایش نرخ داشته باشیم و در تاکسی ها طی دوسال اخیر و در اتوبوس ها در سه سال اخیر هیچگونه افزایش نرخی نداشته ایم.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه بیان کرد: در شرایط کنونی افزایش هزینه ها منجر به اعتراض صاحبان این صنف شده است و درخواست ۵۰ درصدی افزایش نرخ کرایه از سوی سازمان حمل ونقل و شهرداری بوده که باید مورد بررسی قرار گیرد.

آرامش گفت: ما با دو قشر جامعه سر و کار داریم، شهروندان و رانندگان،  و باید به نحوی تصمیم گیری کنیم که هیچ یک از این دو گروه آسیب نبینند و در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است شاهد، هرج و مرج در کرایه ها باشیم که درشأن شهروندان و رانندگان نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.