کد خبر: ۸۵۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر بندرعباس:
رئیس کمیسیون عمران وحمل ونقل شورای شهر بندرعباس گفت: با توجه به تورم و مشکلات اقتصادی، ارزان بودن کرایه حمل و نقل عمومی باعث تشویق مردم برای استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزانه آرامش در هفتاد و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در سال ۹۷ ارجاعی از کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار بندرعباس و مدیران حمل و نقل شهرداری بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: بنده قلباً موافق افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی نیستم.

آرامش گفت: با توجه به اینکه هزینه استهلاک و... مشکلاتی برای رانندگان وسایل حمل ونقل عمومی به وجود آورده ناچاریم افزایش نرخ داشته باشیم و در تاکسی ها طی دوسال اخیر و در اتوبوس ها در سه سال اخیر هیچگونه افزایش نرخی نداشته ایم.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه بیان کرد: در شرایط کنونی افزایش هزینه ها منجر به اعتراض صاحبان این صنف شده است و درخواست ۵۰ درصدی افزایش نرخ کرایه از سوی سازمان حمل ونقل و شهرداری بوده که باید مورد بررسی قرار گیرد.

آرامش گفت: ما با دو قشر جامعه سر و کار داریم، شهروندان و رانندگان،  و باید به نحوی تصمیم گیری کنیم که هیچ یک از این دو گروه آسیب نبینند و در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است شاهد، هرج و مرج در کرایه ها باشیم که درشأن شهروندان و رانندگان نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.