کد خبر: ۸۵۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
شهردار یاسوج از ارتقای پوشش آسفالت معابر شهر یاسوج تا ۱۰۰ هزار متر مربع تا پایان هفته جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نستهن مقدم در گفتگو با خبرنگاران، افزود: از شش ماهه دوم سال ۹۶ تاکنون پوشش آسفالت بیش از ۸۵ هزار متر مربع از معابر شهر یاسوج انجام شده است و تلاش می شود با تحقق عملیات های آسفالت در مناطق مختلف، این میزان به ۱۰۰ هزار مترمربع تا پایان هفته افزایش یابد.

مقدم با بیان اینکه عملیات آسفالت در محله های جهاد و شرف آباد در دست اقدام است، اظهار کرد: عملیات آسفالت ۱۲۰۰۰ متر مربع از خیابان ۲۰ متری شرف آباد به اتمام رسید.

وی افزود: در حال حاضر نیز با تلاش نیروهای معاونت فنی و سازمان عمران،  تکمیل آسفالت خیابان های فرعی ۲۰ متری جانبازان در دست اجرا است.

شهردار یاسوج به حوزه جدول گذاری شهری اشاره کرد و عنوان داشت: کار جدول گذاری ۸۵۰۰ متر از معابر شهر یاسوج  انجام شده و در حال حاضر جدول گذاری ۱۵۰۰ متر از معابر شهر یاسوج در حال اجرایی شدن است.

وی افزود: پوشش جدول گذاری معابر در روزهای آتی به ۱۰۰۰۰ متر مربع خواهد رسید.

مقدم به پروژه های مهم ترافیک شهری یاسوج اشاره کرد و عنوان داشت: پروژه پل چهارم بشار از مهمترین پروژه های شهری محسوب می شود که پیشرفت سازه این پل به ۹۰ درصد رسیده است.

وی افزود: همچنین پس از ساخت عرشه پل، با بارگیری به سمت استان ۴۰ درصد عرشه پل وارد استان شده است.

مقدم از اجرای چندین پروژه توسعه شهری در مناطق مختلف شهر یاسوج خبر داد و بیان کرد: این پروژه ها در بخش های مختلف ترافیک شهری، توسعه و بهبود وضعیت معابر، مبلمان شهری،  فضا سازی و زیبا سازی عملیاتی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.