کد خبر: ۸۵۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
مدیرکل گمرکات کرمانشاه عنوان کرد
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه ضوابط سفر با خودروی شخصی به عتبات عالیات را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی دستوری از طرف گمرکات کشور برای کسانی که با خودروی شخصی قصد خروج موقت جهت مشرف شدن به کربلا را دارند از طرف مرز ایران هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود.

وی افزود: اما از طرف بخش عراق سال گذشته ۱۴۰ تا ۱۵۰ دلار دریافت می کردند که با توجه به بالا رفتن نرخ دلار بدون شک این مقدار نیز افزایش پیدا کرده است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: از آنجایی که خروج از مرز خسروی امکان پذیر نیست لذا کسانی که قصد خروج موقت را دارند از طرف مرز مهران برای آنها برگ مجوز گمرک ایران صادر می شود.

ویتصریح کرد: با توجه به اینکه خروج با وسیله نقلیه شخصی برای یک نفر به صرفه نیست پیشنهاد می کنم افراد به صورت گروهی و با خودروهای ون به این سفر مشرف شوند تا هزینه ها برای آنها کمتر شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.