کد خبر: ۸۵۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
با هدف همکاری پژوهشی_ فناوری و بهره گیری از ظرفیت اساتید دانشگاهی در مدیریت شهری دو تفاهم نامه با عنوان «تفاهم نامه همکاری‌های علمی وپژوهشی» و «تفاهم همکاری علمی و موزه ای (موزه تاریخ علوم اردبیل)» بین شهرداری و دانشگاه محقق اردبیلی امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با هدف همکاری پژوهشی_ فناوری  و بهره گیری از ظرفیت اساتید دانشگاهی در مدیریت شهری دو  تفاهم نامه  با عنوان «تفاهم نامه همکاری‌های علمی وپژوهشی» و «تفاهم همکاری علمی و موزه ای (موزه تاریخ علوم اردبیل)» بین شهرداری و دانشگاه محقق اردبیلی امضا شد.

حمید لطف‌اللهیان در دیدار مشترک با رئیس دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: دانشگاه محقق اردبیلی بعنوان دانشگاه  مادر استان، گذشته پرافتخار در تربیت  افراد کارآمد و متخصص داشته و همچنان نهادی است که می‌تواند در تربیت و پرورش شهروندان توسعه یافته نیز موثر باشد.

وی با تاکید بر نقش برجسته اساتید دانشگاهی  در مدیریت شهری افزود: شهرداری اردبیل با تدوام تعامل و همکاری با دانشگاه محقق اردبیلی و با تعامل سازنده بین نخبگان می تواند گام های بلندی در توسعه استان بردارد، چرا که مجموعه مدیریت شهری نمی تواند به مسایل جامعه و شهر بی تفاوت باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.