کد خبر: ۸۵۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
با هدف همکاری پژوهشی_ فناوری و بهره گیری از ظرفیت اساتید دانشگاهی در مدیریت شهری دو تفاهم نامه با عنوان «تفاهم نامه همکاری‌های علمی وپژوهشی» و «تفاهم همکاری علمی و موزه ای (موزه تاریخ علوم اردبیل)» بین شهرداری و دانشگاه محقق اردبیلی امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با هدف همکاری پژوهشی_ فناوری  و بهره گیری از ظرفیت اساتید دانشگاهی در مدیریت شهری دو  تفاهم نامه  با عنوان «تفاهم نامه همکاری‌های علمی وپژوهشی» و «تفاهم همکاری علمی و موزه ای (موزه تاریخ علوم اردبیل)» بین شهرداری و دانشگاه محقق اردبیلی امضا شد.

حمید لطف‌اللهیان در دیدار مشترک با رئیس دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: دانشگاه محقق اردبیلی بعنوان دانشگاه  مادر استان، گذشته پرافتخار در تربیت  افراد کارآمد و متخصص داشته و همچنان نهادی است که می‌تواند در تربیت و پرورش شهروندان توسعه یافته نیز موثر باشد.

وی با تاکید بر نقش برجسته اساتید دانشگاهی  در مدیریت شهری افزود: شهرداری اردبیل با تدوام تعامل و همکاری با دانشگاه محقق اردبیلی و با تعامل سازنده بین نخبگان می تواند گام های بلندی در توسعه استان بردارد، چرا که مجموعه مدیریت شهری نمی تواند به مسایل جامعه و شهر بی تفاوت باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
امضای تفاهم نامه تهران هوشمندتوسط حناچی و آذری جهرمی

امضای تفاهم نامه تهران هوشمندتوسط حناچی و آذری جهرمی

شهردار تهران و وزیر ارتباطات تفاهم‌نامه تهران هوشمند را امضا کردند.
«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

شهردار تهران گفت: از قدیم هم گفته می‌شد در آینده نزدیک کسانی که با فرایند دیجیتال همراهی نکنند دچار بیماری «گپ دیجیتال» خواهند شد و این گپ امکان پیشرفت را می‌گیرد.