کد خبر: ۸۵۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
جانشین پلیس راه گیلان:
جانشین پلیس راه گیلان با اشاره به ادامه مسدود بودن دو محور فرعی مهم پونل به خلخال و اطاقور به املش براثر آسیب در سیل، گفت: رانندگان باید از مسیرهای جایگزین برای تردد استفاده کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ جابر صفاری صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت راه‌های استان گیلان اشاره و اظهارکرد: در حال حاضر ترافیک در همه محورهای استان گیلان عادی و روان بوده و خوشبختانه هیچ مشکل و گره ترافیکی خاصی در این محورهای مشاهده نمی شود.

سرهنگ صفاری افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۵ فقره تصادف منجر به جرح در محورهای گیلان اتفاق افتاده که در این حوادث ۱۷ نفر مجروح شده اند که توسط نیروهای امدادی و اورژانس به مراکز درمانی در استان منتقل شدند.

وی با اشاره به بارش باران در محورهای برون شهری استان گیلان از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه، دقت به جلو و رعایت فاصله طولی با خودروی جلوی از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

جانشین پلیس راه گیلان با بیان اینکه دو محور فرعی مهم که در هفته گذشته براثر سیل آسیب دیده بودند همچنان مسدود است، تصریح کرد: محور پونل به خلخال به دلیل رانش کوه و نشست آسفالت و اطاقور به املش نیز به دلیل ریزش پل کیازنیک از جمله دو محور مسدود استان است.

به گفته صفاری رانندگان برای تردد از این محورها باید از مسیرهای جایگزین اسالم به خلخال و کومله به املش استفاده کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.