کد خبر: ۸۵۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
عضو شورای اسلامی شهر تهران:
عضو شورای اسلامی شهر تهران، گفت: لایحه ایمنی سرویس مدارس از سوی شهرداری تهران هنوز به شورا ارسال نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شهربانو امانی در تذکرات پیش از دستور نود‌و‌چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار داشت: روز عصای سفید را تبریک عرض می‌کنم ما افرادی را معلول می‌نامیم که دارای توانایی‌های ویژه‌ای هستند و اقدامات خاصی را می‌توانند انجام دهند.  
 
وی در ادامه درخصوص لایحه ایمنی سرویس مدارس دانش‌آموزان تذکر داد: تلاش ما این بود که قبل از سال تحصیلی لایحه ایمنی سرویس مدارس را به تصویب و به اجرا برسانیم ولی تا به امروز از شهرداری تهران این لایحه به شورای شهر نیامده است ولی بخشی از اقدامات آموزشی و ا یمنی سرویس مدارس انجام می‌شود.  
 
امانی گفت: تذکر بنده به معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران است و درخواست دارم هرچه سریعتر لایحه ایمنی سرویس مدارس را به شورای شهر ارسال کنند.  
 
عضو شورای شهر تهران گفت: الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ا یمنی سرویس مدارس با تکیه بر مطالعات فنی مربوطه و اسناد بالادستی در شورای شهر تهران تصویب و بنده در هشتاد و ششمین جلسه و نود و دومین جلسه شورا تذکری در ا ین خصوص ارائه داده‌ام.  
 
وی گفت: بنده قصد ندارم که از شهردار در صحن شورا طرح سوال کنم و از هیات رئیسه درخواست می‌کنم ارسال این لایحه به شورای شهر را در دستور کار قرار دهند.  
 
امانی گفت: در حال حاضر لایحه ایمنی سرویس مدارس با فرایند پیچیده‌ای مواجه شده است.  
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.