کد خبر: ۸۵۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
عضو شورای اسلامی شهر تهران:
عضو شورای اسلامی شهر تهران، گفت: لایحه ایمنی سرویس مدارس از سوی شهرداری تهران هنوز به شورا ارسال نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شهربانو امانی در تذکرات پیش از دستور نود‌و‌چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار داشت: روز عصای سفید را تبریک عرض می‌کنم ما افرادی را معلول می‌نامیم که دارای توانایی‌های ویژه‌ای هستند و اقدامات خاصی را می‌توانند انجام دهند.  
 
وی در ادامه درخصوص لایحه ایمنی سرویس مدارس دانش‌آموزان تذکر داد: تلاش ما این بود که قبل از سال تحصیلی لایحه ایمنی سرویس مدارس را به تصویب و به اجرا برسانیم ولی تا به امروز از شهرداری تهران این لایحه به شورای شهر نیامده است ولی بخشی از اقدامات آموزشی و ا یمنی سرویس مدارس انجام می‌شود.  
 
امانی گفت: تذکر بنده به معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران است و درخواست دارم هرچه سریعتر لایحه ایمنی سرویس مدارس را به شورای شهر ارسال کنند.  
 
عضو شورای شهر تهران گفت: الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ا یمنی سرویس مدارس با تکیه بر مطالعات فنی مربوطه و اسناد بالادستی در شورای شهر تهران تصویب و بنده در هشتاد و ششمین جلسه و نود و دومین جلسه شورا تذکری در ا ین خصوص ارائه داده‌ام.  
 
وی گفت: بنده قصد ندارم که از شهردار در صحن شورا طرح سوال کنم و از هیات رئیسه درخواست می‌کنم ارسال این لایحه به شورای شهر را در دستور کار قرار دهند.  
 
امانی گفت: در حال حاضر لایحه ایمنی سرویس مدارس با فرایند پیچیده‌ای مواجه شده است.  
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

حناچی با اشاره بهتهران از مشکل تمرکز رنج می برد، خطاب به رئیس جمهور گفت: این مشکل یک مشکل حاکمیتی است؛ جمعیت باید به شکل تعادل منطقه‌ای در کل کشور توزیع و از ظرفیت هیات وزیران در این امر استفاده شود.
بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

فاز اول خط ۶ مترو تهران صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.