کد خبر: ۸۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
فرماندار بندرعباس:
فرماندار بندرعباس گفت: ساماندهی ساحل بندرعباس نیاز به یک عزم جدی دارد و باید همه دستگاههای مرتبط با وظیفه ای که برای آنها مشخص گردیده برای ساماندهی و زیباسازی ساحل بکوشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد پویافر در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا اظهار داشت: ستاد ساماندهی سواحل وظیفه دارد با کمک کمیته های هفت گانه در کوتاه ترین زمان وضعیت ساحل بندرعباس را متحول سازد و محیط مناسب را برای حضور مردم فراهم کند.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر باید زیرساخت ها را در ساحل آماده سازند و اجرای طرح ها را به بخش خصوصی واگذار کنند و نظارت کنند تا با فرصتی که به بخش خصوصی داده می شود چهره ساحل تغییر کند و مردم بتوانند بهره لازم را از فضای بوجود آمده ببرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: جانمایی شناگاهها،ایجاد پارکینگ،نصب پرچم ها و علائم هشدار دهنده در ساحل از مواردی دیگری است که باید به سرعت انجام شود تا مردم بدانند از چه نقاطی وارد ساحل شوند و در چه محلی شنا کنند.

فرماندار بندرعباس در پایان با اهدای احکام کمیته های هفت گانه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس به مسئولان کمیته های مربوطه به همراه یک نسخه دستورالعمل مدیریت ستاد ساماندهی سواحل به کلیه دستگاههای عضو جلسه را به پایان رساند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.