کد خبر: ۸۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
فرماندار بندرعباس:
فرماندار بندرعباس گفت: ساماندهی ساحل بندرعباس نیاز به یک عزم جدی دارد و باید همه دستگاههای مرتبط با وظیفه ای که برای آنها مشخص گردیده برای ساماندهی و زیباسازی ساحل بکوشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد پویافر در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا اظهار داشت: ستاد ساماندهی سواحل وظیفه دارد با کمک کمیته های هفت گانه در کوتاه ترین زمان وضعیت ساحل بندرعباس را متحول سازد و محیط مناسب را برای حضور مردم فراهم کند.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر باید زیرساخت ها را در ساحل آماده سازند و اجرای طرح ها را به بخش خصوصی واگذار کنند و نظارت کنند تا با فرصتی که به بخش خصوصی داده می شود چهره ساحل تغییر کند و مردم بتوانند بهره لازم را از فضای بوجود آمده ببرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: جانمایی شناگاهها،ایجاد پارکینگ،نصب پرچم ها و علائم هشدار دهنده در ساحل از مواردی دیگری است که باید به سرعت انجام شود تا مردم بدانند از چه نقاطی وارد ساحل شوند و در چه محلی شنا کنند.

فرماندار بندرعباس در پایان با اهدای احکام کمیته های هفت گانه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس به مسئولان کمیته های مربوطه به همراه یک نسخه دستورالعمل مدیریت ستاد ساماندهی سواحل به کلیه دستگاههای عضو جلسه را به پایان رساند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.