کد خبر: ۸۵۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
عضو شورای شهر تهران:
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در وضع موجود، شهرداری برای اولین بار در راستای شفاف سازی و پیشگیری از تخلفات لایحه داده است، حتی در حوزه ای که بودجه اش در اختیار خود شهرداری بوده است. این کار شهردار محترم و شهرداری قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدجواد حق شناس در نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن موافقت با لایحه شهرداری در خصوص هزینه اربعین گفت: بحث اربعین در سابقه شورا در قالب طرح بوده است. شورا یک بار ۵ میلیارد و بار قبل نیز ۱۰ میلیارد برای مراسم اربعین مصوب کرده اند و شهرداری نیز موظف به اجرا  می شد و هیچ وقت لایحه مطرح نمی شد.
 
وی ادامه داد: در وضع موجود شهرداری برای اولین بار در راستای شفاف سازی و پیشگیری از تخلفات لایحه داده است، حتی در حوزه ای که بودجه اش در اختیار خود شهرداری بوده است. این کار شهردار محترم و شهرداری قابل تقدیر است.
 
حق شناس اظهار داشت: در گذشته بودجه ای به نام عطر سیب وجود داشته است که سال قبل به خاطر مشکلاتی که در منابع وجود داشته در کمیسیون آن را کاهش دادیم، اما امیدواریم با تصویب این لایحه، مدیریت شهری بتواند به نحو احسنت به طرح اربعین کمک کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ثبات نرخ طلاو سکه

ثبات نرخ طلاو سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی361هزارو 5110 تومان و دلار با ارزش 11 هزار و730تومان معامله شد.
نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب اسلامی

نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور افتخارآفرین و موثر بانوان و دختران در دوران مبارزات، پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تنها یکی از دستاوردهای مجاهدت های فاطمی است.