کد خبر: ۸۵۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
عضو شورای شهر تهران:
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در وضع موجود، شهرداری برای اولین بار در راستای شفاف سازی و پیشگیری از تخلفات لایحه داده است، حتی در حوزه ای که بودجه اش در اختیار خود شهرداری بوده است. این کار شهردار محترم و شهرداری قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدجواد حق شناس در نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن موافقت با لایحه شهرداری در خصوص هزینه اربعین گفت: بحث اربعین در سابقه شورا در قالب طرح بوده است. شورا یک بار ۵ میلیارد و بار قبل نیز ۱۰ میلیارد برای مراسم اربعین مصوب کرده اند و شهرداری نیز موظف به اجرا  می شد و هیچ وقت لایحه مطرح نمی شد.
 
وی ادامه داد: در وضع موجود شهرداری برای اولین بار در راستای شفاف سازی و پیشگیری از تخلفات لایحه داده است، حتی در حوزه ای که بودجه اش در اختیار خود شهرداری بوده است. این کار شهردار محترم و شهرداری قابل تقدیر است.
 
حق شناس اظهار داشت: در گذشته بودجه ای به نام عطر سیب وجود داشته است که سال قبل به خاطر مشکلاتی که در منابع وجود داشته در کمیسیون آن را کاهش دادیم، اما امیدواریم با تصویب این لایحه، مدیریت شهری بتواند به نحو احسنت به طرح اربعین کمک کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

حناچی با اشاره بهتهران از مشکل تمرکز رنج می برد، خطاب به رئیس جمهور گفت: این مشکل یک مشکل حاکمیتی است؛ جمعیت باید به شکل تعادل منطقه‌ای در کل کشور توزیع و از ظرفیت هیات وزیران در این امر استفاده شود.
بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

فاز اول خط ۶ مترو تهران صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.