کد خبر: ۸۵۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
عضو شورای شهر تهران:
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در وضع موجود، شهرداری برای اولین بار در راستای شفاف سازی و پیشگیری از تخلفات لایحه داده است، حتی در حوزه ای که بودجه اش در اختیار خود شهرداری بوده است. این کار شهردار محترم و شهرداری قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدجواد حق شناس در نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن موافقت با لایحه شهرداری در خصوص هزینه اربعین گفت: بحث اربعین در سابقه شورا در قالب طرح بوده است. شورا یک بار ۵ میلیارد و بار قبل نیز ۱۰ میلیارد برای مراسم اربعین مصوب کرده اند و شهرداری نیز موظف به اجرا  می شد و هیچ وقت لایحه مطرح نمی شد.
 
وی ادامه داد: در وضع موجود شهرداری برای اولین بار در راستای شفاف سازی و پیشگیری از تخلفات لایحه داده است، حتی در حوزه ای که بودجه اش در اختیار خود شهرداری بوده است. این کار شهردار محترم و شهرداری قابل تقدیر است.
 
حق شناس اظهار داشت: در گذشته بودجه ای به نام عطر سیب وجود داشته است که سال قبل به خاطر مشکلاتی که در منابع وجود داشته در کمیسیون آن را کاهش دادیم، اما امیدواریم با تصویب این لایحه، مدیریت شهری بتواند به نحو احسنت به طرح اربعین کمک کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.