کد خبر: ۸۴۹۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
یک کارشناس:
یک کارشناس معماری با بیان اینکه تاریخ بعضی از تصمیم گیری ها در حوزه شهری به انقضا رسیده است گفت: بازخورد اجرای برخی از طرح ها نشان می‌دهد تغییر در نحوه و نوع تصمیم‌گیری‌های شهری ضروری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین مدنی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر نیاز است سیاست‌های مدیریتی شهر، تلاش برای جذب یک تیم سرمایه گذار باشد همانطور که کلان شهرهای دیگر با استفاده از این رویکرد از اصفهان پیشی گرفته اند درحالی که تا هشت سال پیش اصفهان در بیشتر حوزه ها پیشتاز کلان شهرها بود.

وی با بیان اینکه حمایت و جذب افراد متخصص در حوزه شهر ضروری است، افزود: زمانی که سرمایه‌گذاران مورد حمایت مدیران شهری قرار نگیرند و نتوانند از تسهیلات شهری استفاده کنند به سرمایه گذاری در خارج از شهر خود روی می‌آورند که این موضوع فرصت پیشرفت و ترقی را از شهری که زادگاهشان بوده، می‌گیرد.

این کارشناس معماری خاطرنشان کرد: تاریخ بعضی از تصمیم گیری ها در حوزه شهری به انقضا رسیده است و بازخورد اجرای برخی از طرح ها نشان می‌دهد تغییر در نحوه و نوع تصمیم‌گیری‌های شهری ضروری است.

مدنی خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی شهرداری همسو کردن نیروهای داخل شهر و همچنین استفاده از نظرات کارشناسان شهری است در این صورت ضربان حیات به شهر اصفهان بر می‌گردد.

وی با بیان اینکه شفاف‌سازی برای شهروندان مهمترین نقش را در جذب مشارکت‌های مردمی دارد، گفت: روش جذب مشارکت روال خاصی دارد و تنها راهش شفاف سازی در تصمیم گیری ها است، شفاف سازی به این معنی که هر تصمیمی در حوزه مدیریت شهری گرفته می شود بدون کم و کاستی جزئیاتش در اختیار مردم قرار گیرد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، معماری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.