کد خبر: ۸۴۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
رئیس شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از پروژه گردشگری طرق و تصفیه خانه سیدی؛
رئیس شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از پروژه گردشگری طرق و تصفیه خانه سیدی که با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است، گفت: پروژه گردشگری طرق که با سرمایه گذاری 600 میلیارد تومانی بخش خصوصی و مشارکت شهرداری مشهد با قدرت در حال اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا حیدری امروز عصر در حاشیه این بازدید که با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد مقدس انجام شد، افزود: در دوره گذشته مدیریت شهری سرمایه گذاران تنها گذاشته می شدند و شهرداری به برخی از تعهداتش عمل نمی کرد لذا سیاستمان در دوره پنجم شورای شهر جلب اعتماد سرمایه گذاران در شهر مشهد در راستای توسعه این کلانشهر است.
وی اضافه کرد: برخلاف شایعات مطرح شده، لوایح مربوط به پروژه طرق در صحن علنی شورای شهر بررسی و قراردادهای مرتبط با آن نیز به صورت کاملا شفاف منعقد شده است.
وی ادامه داد: پروژه گردشگری طرق که با سرمایه گذاری 600 میلیارد تومان بخش خصوصی و مشارکت شهرداری مشهد در حال اجراست مصوبه کمیسیون ماده پنج را نیز دریافت کرده است.
مجید خبیری 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.