کد خبر: ۸۴۹۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
استاندار خراسان رضوی خواستار شد
استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از اولین تصفیه خانه هوشمند محلی که با مشارکت شهرداری مشهد و بخش خصوصی در منطقه سیدی در حال احداث است، گفت: شورا و شهرداری مشهد توجه زیادی به بهسازی فضای شهری برای زندگی بهتر مردم داشته اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا رشیدیان در حاشیه این بازدید که با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان رضوی، شهردار و رئیس شورای شهر مشهد انجام شد، افزود: مدیریت شهری مشهد برای توسعه فضای سبز و تامین آب مورد نیاز جهت آبیاری این فضاها به سمت ایجاد تصفیه خانه های محلی واستفاده از پساب فاضلاب حرکت کرده و در این مسیر اقدامات بسیار خوبی انجام داده اند.
وی به پروژه گردشگری مشارکتی شهرداری مشهد و بخش خصوصی در پارک طرق نیز اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه در این منطقه نیز کار بزرگی در حال انجام است که بدون شک به عنوان مجموعه‌ای خاطره انگیز برای آیندگان به یادگار خواهد ماند.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اقدامات خوبی که در پارک طرق در حال انجام است این فضا، ظرفیت خوبی برای شهر مشهد ایجاد کرده و منجر به افزایش ضریب ماندگاری زائر و گردشگر خواهد شد.
رشیدیان در خصوص مشکلات پیش آمده در بازگشایی بولوار نماز که توسط شهرداری مشهد آماده بهره برداری شده اما ارتش بنا بدلایلی اقدام به مسدود کردن آن کرده است، گفت: در این خصوص با فرماندهی ارتش سرلشکر موسوی مذاکراتی داشته ایم که امیدواریم با دستور وی به سرعت مشکل بولوار نماز حل شود.
وی افزود: در راستای برطرف شدن مشکلات پروژه کمربند جنوبی مشهد نیز پیگیری هایی داشته ایم که امیدواریم به نتیجه برسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.