کد خبر: ۸۴۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
فرماندار گلوگاه:
فرماندار گلوگاه با اشاره به اینکه در سیل اخیر براساس برآوردهای انجام شده بیش از ۱۲۳ میلیارد ریال است، گفت: به ۹۵ واحد مسکونی و تجاری نیز در این سیل آسیب وارد شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا تباکی در گفتگو با خبرنگاران در مورد آخرین برآورد خسارت سیلاب و سیل اخیر در شهرستان گلوگاه، اظهارکرد: در سیل اخیر جاری شدن سیلاب و سیل در شهر و روستا موجب وارد شدن خسارت جدی به بخش های مختلف شد.

وی با بیان اینکه همچنین در جریان سیل به ۹۵ واحد مسکونی و واحد تجاری نیز آسیب وارد شد، افزود: در این مدت به شبکه و خطوط انتقال برق، شبکه آبرسانی و بخشی لوله گذاری های روستایی آسیب وارد شده است.

فرماندار گلوگاه همچنین با بیان اینکه تخریب و آسیب جاده ها و دیواره سازه‌ها مشکلاتی را برای این شهرستان به وجود آورده است، تصریح کرد: در بخش کشاورزی، خسارت جدی به اراتضی باغی و زراعی و دامداری ها وارد شد.

تباکی با اشاره به اینکه بیشترین خسارت به دیواره حفاظتی رودخانه مشی گلوگاه بود؛ خاطر نشان کرد: دیوار حفاظتی اثر بسیار مهمی در کاهش سیلاب دارد که امیدواریم به زودی با برنامه ریزی مناسب برای بهینه سازی سریع این دیواره با توجه به پیش رو بودن فصل سرما اقدام شود.

وی گفت: دیوار حفاظتی برای جلوگیری از تخریب رودخانه و پیشگیری از حوادث غیرمرقبه و هدایت سیلاب و نیز پیشگیری از تخریب منازل و جاری شدن سیل بسیار اثرگذار است.
برچسب ها: شهرفردا ، مازندران ، خسارت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
«محسنی بندپی» استاندار تهران شد

«محسنی بندپی» استاندار تهران شد

استانداران استان‌های البرز، تهران و سمنان از هیات وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خداحافظی ۲۵۰ تن از مدیران ارشد با شهرداری تهران

خداحافظی ۲۵۰ تن از مدیران ارشد با شهرداری تهران

یک عضو شورای شهر تهران درباره جزییات طرح الزام شهرداری به ادغام و کاهش حوزه‌های معاونت و حذف پست‌های قائم مقامی و مشاوره توضیحاتی را ارائه کرد.