کد خبر: ۸۴۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
معاون راهداری حمل و نقل جاده ای هرمزگان عنوان کرد
معاون راهداری حمل و نقل جاده ای هرمزگان از شناسایی ۱۰۱۸ تخلف حریم راهها در هرمزگان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرداد میردادی از شناسایی ۱۰۱۸تخلف خبر داد و اظهار کرد : از این تعداد تخلف برای ۴۱۴ مورد صدور اخطاریه و پیگیری تخلفات انجام و ۶۰ مورد نیز تخریب و قلع قمع شده است.

معاون راهداری افزود : با توجه به تاکیدات مکرر و پیگیریهای مستمر به منظور اجرای دقیق تبصره یک ماده ۱۷ قانون ایمنی راه ها مبنی بر حفظ حریم راه ها که خط قرمز راهداری نیز است اقدامات لازم صورت پذیرفته است.

میردادی حریم قانونی آزاده راه ها را ۶۰ متر، بزرگراه ها ۳۸ متر ، راه های اصلی ۲۲.۵ تا ۳۸ متر، راههای فرعی ۱۷.۵ تا ۲۲.۵ متر و حریم راه های روستایی را ۱۲.۵ متر عنوان کرد .

وی گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان بر حسب وظیفه قانونی خود از هر گونه ساخت ساز غیر مجاز در حریم قانونی راهها و ۱۰۰ متر شعاع حفاظتی آن جلوگیری کرده و با متخلفان برابر تبصره یک ماده شش قانونی ایمنی راه ها برخورد قانونی می کند.

در ادامه مهران رازمند رئیس اداره ایمنی و حریم راههای هرمزگان از متقاضیان خواست قبل از هر گونه ساخت ساز اعم از تجاری و مسکونی در حاشیه راه های اصلی، فرعی و روستایی جهت اخذ مجوز قانونی به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای مربوطه  مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.