کد خبر: ۸۴۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
معاون راهداری حمل و نقل جاده ای هرمزگان عنوان کرد
معاون راهداری حمل و نقل جاده ای هرمزگان از شناسایی ۱۰۱۸ تخلف حریم راهها در هرمزگان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرداد میردادی از شناسایی ۱۰۱۸تخلف خبر داد و اظهار کرد : از این تعداد تخلف برای ۴۱۴ مورد صدور اخطاریه و پیگیری تخلفات انجام و ۶۰ مورد نیز تخریب و قلع قمع شده است.

معاون راهداری افزود : با توجه به تاکیدات مکرر و پیگیریهای مستمر به منظور اجرای دقیق تبصره یک ماده ۱۷ قانون ایمنی راه ها مبنی بر حفظ حریم راه ها که خط قرمز راهداری نیز است اقدامات لازم صورت پذیرفته است.

میردادی حریم قانونی آزاده راه ها را ۶۰ متر، بزرگراه ها ۳۸ متر ، راه های اصلی ۲۲.۵ تا ۳۸ متر، راههای فرعی ۱۷.۵ تا ۲۲.۵ متر و حریم راه های روستایی را ۱۲.۵ متر عنوان کرد .

وی گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان بر حسب وظیفه قانونی خود از هر گونه ساخت ساز غیر مجاز در حریم قانونی راهها و ۱۰۰ متر شعاع حفاظتی آن جلوگیری کرده و با متخلفان برابر تبصره یک ماده شش قانونی ایمنی راه ها برخورد قانونی می کند.

در ادامه مهران رازمند رئیس اداره ایمنی و حریم راههای هرمزگان از متقاضیان خواست قبل از هر گونه ساخت ساز اعم از تجاری و مسکونی در حاشیه راه های اصلی، فرعی و روستایی جهت اخذ مجوز قانونی به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای مربوطه  مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.