کد خبر: ۸۴۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
شهردار بجنورد:
شهردار بجنورد گفت: امسال شورای اسلامی شهر بجنورد، برنامه های توسعه تفرجگاه ها را مورد تصویب قرار داد بر همین اساس شاهد گسترش و تحول در این فضاها خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، روح الله براتیان در جلسه علنی شورای اسلامی شهربجنورد اظهار کرد: پس از سال ها بالاخره امسال در دو تفرجگاه باباامان و بش قارداش اتفاق های خوبی رخ داده است.

براتیان با اشاره به اینکه فاز نخست توسعه باباامان به اتمام رسیده است، ادامه داد: برای پارک بش قارداش نیز در حال مبادله توافق نامه هستیم و به زودی عملیات عمرانی آغاز می شود.

وی در ادامه به آماده افتتاح بودن پارک ویژه بانوان اشاره و تصریح کرد: این پارک که با امنیت بسیار بالا ساخته شده، برای بهره برداری فقط منتظر تأیید زمان حضور استاندار خراسان شمالی هستیم.

شهردار بجنورد همچنین فاز نخست بوستان دوبرار را آماده بهره برداری اعلام کرد و افزود: دوبرار در حال حاضر یکی از بوستان های خوب و با امکانات قابل قبول است.

براتیان همچنین به اهمیت هوشمندسازی شهر بجنورد اشاره کرد و گفت: شهرداری بجنورد آمادگی ساخت ساختمانی برای تجمیع دوربین های انتظامی و ترافیکی را ظرف ٦ ماه را دارد و فقط در انتظار ابلاغ اعتبار از ماده ٢٠ است.

به گفته وی  شهرداری پنج دستگاه دوربین ثبت تخلفات را خریداری کرده و دستور خرید سرورهای مورد نیاز نیز سه روز پیش صادر شده که به زودی این مهم نیز انجام خواهد شد.

وی خانه مهر شهرداری را نیز آماده افتتاح اعلام کرد و گفت: این مکان محلی برای نگهداری از متکدیان است و ماموران شهرداری پس از جمع آوری متکدیان، آنان را به این خانه انتقال می دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.