کد خبر: ۸۴۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
شهردار بجنورد:
شهردار بجنورد گفت: امسال شورای اسلامی شهر بجنورد، برنامه های توسعه تفرجگاه ها را مورد تصویب قرار داد بر همین اساس شاهد گسترش و تحول در این فضاها خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، روح الله براتیان در جلسه علنی شورای اسلامی شهربجنورد اظهار کرد: پس از سال ها بالاخره امسال در دو تفرجگاه باباامان و بش قارداش اتفاق های خوبی رخ داده است.

براتیان با اشاره به اینکه فاز نخست توسعه باباامان به اتمام رسیده است، ادامه داد: برای پارک بش قارداش نیز در حال مبادله توافق نامه هستیم و به زودی عملیات عمرانی آغاز می شود.

وی در ادامه به آماده افتتاح بودن پارک ویژه بانوان اشاره و تصریح کرد: این پارک که با امنیت بسیار بالا ساخته شده، برای بهره برداری فقط منتظر تأیید زمان حضور استاندار خراسان شمالی هستیم.

شهردار بجنورد همچنین فاز نخست بوستان دوبرار را آماده بهره برداری اعلام کرد و افزود: دوبرار در حال حاضر یکی از بوستان های خوب و با امکانات قابل قبول است.

براتیان همچنین به اهمیت هوشمندسازی شهر بجنورد اشاره کرد و گفت: شهرداری بجنورد آمادگی ساخت ساختمانی برای تجمیع دوربین های انتظامی و ترافیکی را ظرف ٦ ماه را دارد و فقط در انتظار ابلاغ اعتبار از ماده ٢٠ است.

به گفته وی  شهرداری پنج دستگاه دوربین ثبت تخلفات را خریداری کرده و دستور خرید سرورهای مورد نیاز نیز سه روز پیش صادر شده که به زودی این مهم نیز انجام خواهد شد.

وی خانه مهر شهرداری را نیز آماده افتتاح اعلام کرد و گفت: این مکان محلی برای نگهداری از متکدیان است و ماموران شهرداری پس از جمع آوری متکدیان، آنان را به این خانه انتقال می دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.