کد خبر: ۸۴۸۶۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
در جلسه شورای شهر بجنورد مصوب شد
به درخواست اهالی حصار شیرعلی و به منظورحفظ باغات این منطقه مقدمات تغییرمسیر کنار گذر جنوبی فراهم شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رئیس کمیسیون عمران و معماری شورای اسلامی شهر بجنورد شورادر جلسه علنی این شورا با اشاره به مصوبات کمیسیون عمران، اظهار کرد: ٥٠ هکتاراز باغ های حصار شیرعلی در مسیر کنار گذر قرار دارد و با عبور این کنارگذر از یکی از باغ ها تنفسگاه شهری را از دست خواهیم داد.

سید محسن موسوی ادامه داد: شهرداری بجنورد موظف شده تا با کمیسیون ماده ٥ با شرط حفظ باغ ها و در نظر گرفتن مسائل فنی برای اصلاح کنارگذر اقدامات لازم را انجام دهد.

وی همچنین به مکاتبات انجام شده پلیس راهنمایی و رانندگی برای نصب علائم در محدوده مراکز آموزشی اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش موظف است لیستی از مدارسی که در محدوده آن ها علائم هشدار وجود ندارد اعلام کند تا شهرداری نسبت به نصب آن اقدام کند.

گفتنی است، اجازه انتشار تبلیغات شرکت های خصوصی در تاکسی ها طرح دیگری بود که در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد  به شور گذاشته شد، بر اساس این طرح تاکسی ها در فضاهایی که در اختیار دارند می توانند برای تبلیغات شرکت های خصوصی استفاده کنند.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر بجنورد که مخالف این طرح بود، عنوان کرد: این طرح باید مورد پژوهش قرار بگیرد و مشخص شود که این انفجار تبلیغات چه تأثیراتی بر روی شهروندان داشته است.

علیرضا باغچقی با بیان این که ما برای تبلیغات حتی از اندک فضای تاکسی ها غافل نمی شویم، گفت: شرایط موجود طوری است که برای بهداشت روانی مردم احساس خطر می کنم.

بر پایه این گزارش کلیات طرح مطرح شده با آرای بالای اعضا مورد پذیرش قرارگرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.