کد خبر: ۸۴۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان:
مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان از صدور ۱۷ هزار بارنامه از ابتدای مهرماه ۹۷ برای کامیون‌ها و کفی‌ها سطح استان خبر داد و گفت: شرایط تردد این وسایل نقلیه عادی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احسان منصور کیایی در گفتگو با خبرنگاران، از صدور بیش از ۱۷ هزار برگ بارنامه از ابتدای مهرماه تاکنون از مبدأ استان سمنان خبر داد و بیان کرد: با توجه به اختلالات به وجود آمده در چرخه حمل‌ونقل از ابتدای مهرماه در کشور، صنوف حمل‌ونقل جاده‌ای استان علیرغم تمامی مشکلات موجود، به فعالیت خود در این عرصه ادامه داده و بیش از ۲۱۸ هزار و۲۵۱ تن کالا را از مبدأ شهرستان‌های استان جابه‌جا کردند.

وی افزود: در راستای رفع مشکلات کامیون‌داران تاکنون بیش از یک هزار و ۱۰۰ حلقه لاستیک با نرخ دولتی در بین ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان توزیع‌شده است.

مدیرکل حمل‌ونقل پایانه‌های استان سمنان گفت: امیدواریم با پیگیری‌های انجام‌شده و اختصاص سهمیه‌های جدید به استان بتوانیم بخشی از مشکلات رانندگان را در تأمین لاستیک و لوازم‌یدکی حل کنیم.

منصور کیایی گفت: در استان سمنان چهار هزار و ۷۰۰ راننده مشغول به کار هستند.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، حمل و نقل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.