کد خبر: ۸۴۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان:
مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان گفت: عملیات ساخت ۲۶۰واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده میامی تمام‌شده و این مسکن‌ها قابل تحویل به زلزله‌زدگان سال گذشته نردین هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا فلاحی در گفتگو با خبرنگاران، درباره آخرین وضعیت مسکن‌های در حال ساخت ویژه زلزله‌زدگان سال گذشته روستاهای تلوبین و نردین در شمال شرقی میامی، بیان کرد: کار ساخت ۹۲۵ واحد مسکونی در این منطقه از سال گذشته آغازشده که تاکنون ۲۶۰ منزل مسکونی به اتمام رسیده‌اند.

وی از تحویل مسکن‌ها به زلزله‌زدگان تلوبین و نردین و بخش کالپوش خبر داد و افزود: هر واحد مسکونی مشمول ۲۰ میلیون تومان تسهیلات شد که درمجموع ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات به مسکن روستایی مناطق زلزله‌زده میامی پرداخت‌شده است.

بازسازی ۷۰۰ خانه در بخش کالپوش

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان بیان کرد: سه میلیارد و ۶۱۶ میلیون تومان نیز میزان کمک بلاعوض بنیاد مسکن به مسکن‌های زلزله‌زده بخش‌های تلوبین، نردین و گلستان بوده است.

فلاحی بابیان اینکه ۷۰ درصد از واحدهای مسکونی خسارت‌دیده منطقه گلستان میامی که سال گذشته دچار زلزله شدند، به اتمام رسیده است، بیان داشت: با بازدید معاون بنیاد مسکن کشور از این منطقه هم‌زمان با روز شنبه امیدواریم به‌زودی شاهد اتفاقات خوبی در این ناحیه باشیم.

وی افزود: در زمین‌لرزه بخش کالپوش شامل گلستان، نردین و تلوبین بیش از هزار واحد روستایی خسارت دید که تا کنون عملیات بازسازی بیش از ۷۰۰ واحد به اتمام رسیده و بقیه در حال تکمیل هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.