کد خبر: ۸۴۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
فرمانده انتظامی استان سمنان از کاهش ۵۰ درصدی جرائم خشن در این استان خبر داد. جرائم خشن در استان سمنان 50 درصد کاهش یافت
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار روح‌الامین قاسمی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح اظهار داشت: پلیس استان سمنان اجازه جولان به هیچ یک از اراذل را نمی‌دهد و هر جا که آنها را ببیند مقتدرانه با آنها برخورد می‌کند و جرائم خشن در استان سمنان 50 درصد کاهش یافت.

وی از افزایش 37 درصدی کشف مواد مخدر در مدت یک‌سال گذشته خبر داد و گفت: در مدت یک‌سال گذشته حدود 7 تن و 475 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان سمنان کشف شد.

قاسمی از دستگیری سه هزار و 903 قاچاقچی مواد مخدر در این استان خبرداد و افزود: در این راستا 67 باند تهیه توزیع و فروش مواد مخدر در استان سمنان نیز منهدم شده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به میزان تلفات تصادفات درون شهری و برون شهری در محورهای این استان نیز گفت: میزان فوتی ناشی از تصاد فات در استان سمنان کاهش پنج درصدی داشته است.

قاسمی از افزایش 360 درصدی کشف قاچاق کالا در استان سمنان خبرداد و افزود: ارزش ریالی این میزان این میزان کالای قاچاق 670 میلیارد ریال بوده و در این راستا نیز 773 نفر دستگیر شدند.

وی با اشاره به کاهش آمار سرقت در استان سمنان در مدت یک‌سال گذشته نیز افزود: آمار سرقت منزل 11 ، مغازه 6 و خودور نیز 12 درصد کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی صبجگاه مشترک نیروهای مسلح در محل فرماندهی انتظامی استان سمنان برگزار شد.

«پلیس مقتدر و امین مردم» شعار هفته نیروی انتظای امسال است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.