کد خبر: ۸۴۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: پیش از ورود به فصل سرما اقدام با راه اندازی وسایل گرمایشی کرده و از نشت گاز حاصل از راه اندازی این وسایل مطمئن شوید.
سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و رجوع شهروندان به سمت وسایل گرمایشی بروند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: با توجه به ورود به فصل سرما و پیش از اینکه هوا سرد تر  شود با آرامش و سر فرصت مناسب وسایل گرمایشی را  راه اندازی کنید زیرا بی احتیاطی در راه اندازی این وسایل هم می تواند خطراتی مثل گاز گرفتگی با گاز منواکسید کربن و هم انفجار و آتش سوزی را در پی داشته باشد. 

وی اظهار کرد: وقتی وسایل گرمایشی خودسوز مثل بخاری و شومینه ها را راه اندازی کردید برای اطمینان از عدم نشت گاز بدنه شلنگ محل بسته شدن بست ها و اتصالات را با محلول آب و کف تست کنید اگر با کف حباب مواجه شدید بدانید که در جایی مشکل وجود دارد. 

ملکی با تاکید بر اینکه مراقب باشید که با کبریت یا فندک به تست گاز نپردازید،اظهار کرد: شبها به هنگام خواب وسایل شعله دار و گاز سوز غیر ضروری را خاموش کنید که منجر به نشت گاز و انفجار نشود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

«گپ دیجیتال» در انتظار تهران

شهردار تهران گفت: از قدیم هم گفته می‌شد در آینده نزدیک کسانی که با فرایند دیجیتال همراهی نکنند دچار بیماری «گپ دیجیتال» خواهند شد و این گپ امکان پیشرفت را می‌گیرد.
راه تحقق شفافیت انتشار اطلاعات است

راه تحقق شفافیت انتشار اطلاعات است

رییس شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت‌: باید بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در مدیریت شهری در دستور کار قرار گیرد و از مقاومت و یا موازی کاری پرهیز شود.