کد خبر: ۸۴۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: پیش از ورود به فصل سرما اقدام با راه اندازی وسایل گرمایشی کرده و از نشت گاز حاصل از راه اندازی این وسایل مطمئن شوید.
سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و رجوع شهروندان به سمت وسایل گرمایشی بروند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: با توجه به ورود به فصل سرما و پیش از اینکه هوا سرد تر  شود با آرامش و سر فرصت مناسب وسایل گرمایشی را  راه اندازی کنید زیرا بی احتیاطی در راه اندازی این وسایل هم می تواند خطراتی مثل گاز گرفتگی با گاز منواکسید کربن و هم انفجار و آتش سوزی را در پی داشته باشد. 

وی اظهار کرد: وقتی وسایل گرمایشی خودسوز مثل بخاری و شومینه ها را راه اندازی کردید برای اطمینان از عدم نشت گاز بدنه شلنگ محل بسته شدن بست ها و اتصالات را با محلول آب و کف تست کنید اگر با کف حباب مواجه شدید بدانید که در جایی مشکل وجود دارد. 

ملکی با تاکید بر اینکه مراقب باشید که با کبریت یا فندک به تست گاز نپردازید،اظهار کرد: شبها به هنگام خواب وسایل شعله دار و گاز سوز غیر ضروری را خاموش کنید که منجر به نشت گاز و انفجار نشود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.