کد خبر: ۸۴۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
فرمانده انتظامی استان سمنان:
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف چهار تن و ۳۰۰ کیلو انواع مواد مخدر طی شش‌ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد و گفت: طی این مدت ۳۴ باند تهیه و توزیع مواد نیز منهدم شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار روح‌الامین قاسمی در نشست خبری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه بابیان اینکه میزان کشفیات مواد مخدر طی شش‌ماهه نخست سال جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد رشد داشت، بیان کرد: در این مدت چهار تن و ۳۰۰ کیلو انواع مواد مخدر و ۳۴ باند تهیه و توزیع مواد در استان سمنان منهدم شده است.

وی بابیان اینکه طی مدت شش‌ماهه اول سال جاری یک هزار و ۵۲۳ توزیع‌کننده و حامل مواد مخدر نیز دستگیر شدند، افزود: در میان  دستگیرشدگان ۵۱ نفر زن گزارش می‌شود.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه در نیمه نخست سال جاری بالغ‌بر ۵۹۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کشف شد، ابراز داشت: طی این مدت ۳۹۲ قاچاقچی دستگیر شدند که لوازم‌یدکی، احشام، سوخت، لوازم‌آرایشی و بهداشتی به ترتیب بیشترین میزان درصد قاچاق را شامل می‌شود.

قاسمی بابیان اینکه سرقت خودرو ۳۲ درصد و سرقت منزل ۱۰ درصد در شش‌ماهه سال جاری کاهش داشته است، تصریح کرد: طی این مدت یک هزار و ۸۸ سارق دستگیر و ۱۳ هزار و ۲۹۶ نفر به جرائم مختلف روانه زندان شدند که از این تعداد پنج هزار و ۷۸۷ نفر را اتباع خارجی تشکیل می‌دهند.

وی بابیان اینکه افراد فوت‌شده در تصادفات درون‌شهری ۴۳ درصد و برون‌شهری چهار درصد کاهش داشت،  افزود: درمجموع با کاهش میزان تلفات حوادث رانندگی درون‌شهری و برون‌شهری طی مدت شش‌ماهه نخست سال جاری مواجه هستیم.

۱۳ لغایت ۱۹ مهر به‌عنوان هفته گرامیداشت نیروی انتظامی است و ۹۷ ویژه‌برنامه هفته ناجا در استان سمنان اجرایی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.