کد خبر: ۸۴۴۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
فرمانده انتظامی خراسان شمالی:
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: شمار قربانیان مصرف مشروبات الکلی در این استان به پنج نفر افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: شمار مسومیت های افراد به علت مصرف مشروبات الکلی در خراسان شمالی تاکنون به ۵۹ نفر رسیده است.

مظاهری افزود: از روزهای پایانی شهریورماه امسال تا کنون، ۵۹ نفر در شهرستان های بجنورد و شیروان به علت مصرف مشروبات الکلی مسموم شده اند.

وی با اشاره به اینکه این مسمومیت ها سبب مرگ پنج نفر شده است، گفت: تا کنون دو نفر برای ادامه درمان به مشهد اعزام شده اند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی بیان کرد: پیش از این، کارگاه تولید و توزیع مشروبات الکلی مرگبار در این استان شناسایی و منهدم شد.

مظاهری اظهار کرد: این کارگاه که نسبت به تولید دست ساز مشروبات الکلی مرگبار اقدام و در بازار توزیع می کرد، توسط نیروهای پلیس آگاهی استان شناسایی شد.

وی تصریح کرد: در این کارگاه ۶ نفر، عوامل اصلی تولید مشروبات الکلی بودند و ۲۵ نفر دیگر نیز عوامل توزیع بودند که شناشایی و دستگیر شدند.

مظاهری با اشاره به اینکه این مشروبات دست ساز به لحاظ مواد استفاده شده، مرگبار است، گفت: مسمومیت با این محصول، بسیار خطرناک است از این رو به افرادی که نسبت به تهیه این مشروب اقدام کرده اند توصیه می شود به هیچ عنوان آن را مصرف نکنند.

وی عنوان کرد: به افرادی که ازاین مشروبات استفاده کرده اند توصیه می شود در صورت مشاهده کوچکترین ناراحتی و علائم مسمومیت، هر چه زودتر به مراکز درمانی مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
«محسنی بندپی» استاندار تهران شد

«محسنی بندپی» استاندار تهران شد

استانداران استان‌های البرز، تهران و سمنان از هیات وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خداحافظی ۲۵۰ تن از مدیران ارشد با شهرداری تهران

خداحافظی ۲۵۰ تن از مدیران ارشد با شهرداری تهران

یک عضو شورای شهر تهران درباره جزییات طرح الزام شهرداری به ادغام و کاهش حوزه‌های معاونت و حذف پست‌های قائم مقامی و مشاوره توضیحاتی را ارائه کرد.