کد خبر: ۸۴۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
شهردار منطقه 1 سمنان خبر داد
شهردار منطقه 1 سمنان از تملک دو ملک دیگر در اجرای طرح تعریض خیابان شهید باهنر سمنان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، الیاس افضلی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان از تملک دو ملک دیگر در اجرای طرح تعریض خیابان شهید باهنر سمنان خبر داد و اظهار کرد: با احتساب این دو ملک این پنجمین تملک از ابتدای سال جاری است.

وی افزود: این تملک در راستای اجرای طرح تعریض خیابان شهید باهنر حدفاصل میدان امام (ره) تا میدان راه‌آهن است که با متراژ حدود 220 مترمربع عرصه و حدود 560 مترمربع اعیان به منظور دسترسی آسان و سهولت در عبور و مرور و روان‌سازی ترافیک بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر سمنان صورت گرفته است.

شهردار منطقه 1 سمنان ادامه داد: با تلاش مستمر و پیگیری‌های لازم واحد املاک این منطقه با تعامل دیگر واحدهای شهرداری و ادارات مربوطه، تملک اراضی موردنظر انجام شده است.

افضلی با بیان اینکه ایجاد تسهیلات لازم برای رفاه حال شهروندان از وظایف ذاتی شهرداری است، گفت: برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است.

 وی ضمن تقدیر و تشکر از صاحبان ملک بابت همکاری و همراهی با شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: شهروندان همراهی به‌سزایی در این خصوص داشتند و امیدوارم شاهد استمرار همکاری و تعامل بین شهرداری و شهروندان باشیم.


برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.