کد خبر: ۸۴۳۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی بر آغاز عملیات اجرایی احداث زائرسرای خراسان شمالی در مشهد به‌صورت سریع و فوری تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا خباز در نشستی با محوریت پیگیری روند ساخت زائرسرای خراسان شمالی در مشهد مقدس اظهار داشت: بنا بر دستور مقام معظم رهبری پس از سفر ایشان به مشهد مقدس مقرر شد شهرداری مشهد زمین‌هایی را برای ساخت زائرسرا در اختیار هر استان باهدف ایجاد مکان‌هایی به‌منظور اقامت چندروزه زائران و افراد محروم و بی‌بضاعت قرار دهد.

استاندار خراسان شمالی با تأکید بر بهره‌مندی از این فرصت مغتنم، تصریح کرد: با هم‌افزایی و همکاری متولیان امر عملیات اجرایی این کار باید سریعاً آغاز شود و یادآور می‌شوم برای ساخت زائرسرا می‌توانیم از راهکار مشارکتی بهره‌مند شویم چراکه افراد سرمایه‌گذار خیّر زیادی وجود دارند که می‌توانند در این کار ما را یاری کنند.

بر اساس این گزارش در این نشست مقرر شد کمیته خدمات مهندسی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، تشکیل و در خصوص نحوه و روند اجرای پروژه تصمیم‌گیری شود و با همکاری معاونت امور عمرانی استانداری، مدیرعامل زائرسرا و بنیاد مسکن استان در بازه زمانی حداکثر یک‌هفته‌ای امکانات لازم برای آغاز عملیات تجهیز کارگاه شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
«محسنی بندپی» استاندار تهران شد

«محسنی بندپی» استاندار تهران شد

استانداران استان‌های البرز، تهران و سمنان از هیات وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خداحافظی ۲۵۰ تن از مدیران ارشد با شهرداری تهران

خداحافظی ۲۵۰ تن از مدیران ارشد با شهرداری تهران

یک عضو شورای شهر تهران درباره جزییات طرح الزام شهرداری به ادغام و کاهش حوزه‌های معاونت و حذف پست‌های قائم مقامی و مشاوره توضیحاتی را ارائه کرد.