کد خبر: ۸۴۳۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی بر آغاز عملیات اجرایی احداث زائرسرای خراسان شمالی در مشهد به‌صورت سریع و فوری تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا خباز در نشستی با محوریت پیگیری روند ساخت زائرسرای خراسان شمالی در مشهد مقدس اظهار داشت: بنا بر دستور مقام معظم رهبری پس از سفر ایشان به مشهد مقدس مقرر شد شهرداری مشهد زمین‌هایی را برای ساخت زائرسرا در اختیار هر استان باهدف ایجاد مکان‌هایی به‌منظور اقامت چندروزه زائران و افراد محروم و بی‌بضاعت قرار دهد.

استاندار خراسان شمالی با تأکید بر بهره‌مندی از این فرصت مغتنم، تصریح کرد: با هم‌افزایی و همکاری متولیان امر عملیات اجرایی این کار باید سریعاً آغاز شود و یادآور می‌شوم برای ساخت زائرسرا می‌توانیم از راهکار مشارکتی بهره‌مند شویم چراکه افراد سرمایه‌گذار خیّر زیادی وجود دارند که می‌توانند در این کار ما را یاری کنند.

بر اساس این گزارش در این نشست مقرر شد کمیته خدمات مهندسی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، تشکیل و در خصوص نحوه و روند اجرای پروژه تصمیم‌گیری شود و با همکاری معاونت امور عمرانی استانداری، مدیرعامل زائرسرا و بنیاد مسکن استان در بازه زمانی حداکثر یک‌هفته‌ای امکانات لازم برای آغاز عملیات تجهیز کارگاه شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.