کد خبر: ۸۴۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: رفع تنش آبی در سطح استان، نیازمند حفر و تجهیز ۲۴ حلقه چاه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامحسین ساقی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون ۱۴ حلقه چاه در سطح شهرستان های خراسان شمالی حفر شده است، اظهار کرد: برای حفر ۲۴ حلقه چاه که آب آشامیدنی مردم خراسان شمالی تامین می شود، ۲۵۷ میلیارد ریال اعتبار لازم است.

ساقی افزود: حفر و تجهیز ۲۴ حلقه چاه برای رفع تنش آبی شهرهای خراسان شمالی در دستور کار قرار دارد که با تامین اعتبار، حفر آن با سرعت انجام می شود.

وی تصریح کرد: تاکنون برای حفر ۱۴ حلقه چاه در خراسان شمالی از هزینه های جاری این شرکت استفاده شده تا به اهداف مورد نظر برسیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی بیان کرد: باوجود اینکه هوای استان رو به سردی است و میزان مصرف آب کاهش یافته اما همچنان با مشکل تنش آبی مواجه هستیم.

ساقی با بیان اینکه آب آشامیدنی مردم شهرستان های بجنورد، شیروان و اسفراین به وسیله سد تامین می شود، گفت: امسال کاهش بارندگی در خراسان شمالی، خالی شدن سدهای بارزو و بیدواز را در پی داشت به همین دلیل برای تامین آب آشامیدنی این شهرستان ها با مشکل روبرو شدیم.

وی اظهارکرد: درحال حاضر آب آشامیدنی شهروندان بجنورد، شیروان و اسفراین به وسیله ۱۰۰ حلقه چاه تامین می شود که با حفر ۲۴ حلقه چاه دیگر تنش آبی رفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی افزود: حفر و تجهیز ۲۴ حلقه چاه معادل یک چهارم چاه های موجود، خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.