کد خبر: ۸۴۲۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷
بر اثر مصرف مشروبات الکلی در خراسان شمالی سه نفر فوت شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: براثر مصرف مشروبات الکلی در مرکز استان خراسان شمالی طی هفته جاری، ۱۷ نفر به بیمارستان های بجنورد مراجعه کرده اند که تاکنون دو نفر در بجنورد و یک نفر در شیروان جان خود را از دست داده اند.

وی گفت: در چند روز گذشته دو نفر در استان و ظهر امروز جمعه یک نفر دیگر در بجنورد به سبب مصرف مشروبات الکلی فوت شد.

وی افزود: از بین ۱۷ نفر مراجعه کننده به بیمارستان های بجنورد، پنج نفر سرپایی درمان، چهار نفر به علت وخیم بودن حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بجنورد و مابقی بیماران در بخش ها بستری هستند.

این منبع آگاه تصریح کرد: این تعداد مسموم شده در روزهای متوالی بر اثر استفاده از مشروبات خطرناک الکلی مسموم و به بیمارستان مراجعه داشته اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.