کد خبر: ۸۴۲۹۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
فرمانده انتظامی خراسان شمالی:
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: کارگاه تولید و توزیع مشروبات الکلی مرگبار در این استان شناسایی و منهدم شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: این کارگاه که نسبت به تولید دست ساز مشروبات الکلی مرگبار اقدام و در بازار توزیع می کرد، توسط نیروهای پلیس آگاهی استان شناسایی شد. مظاهری افزود: درکارگاه تولید مشروبات الکلی ۶ نفر از عوامل اصلی تولید مشروبات الکلی و ۲۵ نفر از عوامل توزیع شناسایی و دستگیر شدند.

مظاهری با اشاره به اینکه این مشروبات دست ساز به لحاظ مواد استفاده شده، مرگبار است، تصریح کرد: مسمومیت با این محصول، بسیار خطرناک است از این رو به افرادی که نسبت به تهیه این مشروب اقدام کرده اند توصیه می شود به هیچ عنوان آن را مصرف نکنند.

وی بیان کرد: به افرادی که ازاین مشروبات استفاده کرده اند توصیه می شود در صورت مشاهده کوچکترین ناراحتی و علائم مسمومیت، هر چه زودتر به مراکز درمانی مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تاکید کرد: متاسفانه در ۱۰ روز گذشته، ۲۵ نفر در شهرستان های بجنورد و شیروان به علت مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شده اند که تا کنون سه نفر جان خود را از دست داده اند.

بر اساس این گزارش، سه نفر از افراد دچار مسومیت در کما هستند.

همچنین بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی، تا کنون دو نفر از افراد برای ادامه درمان به مشهد اعزام شده اند و پنج نفر نیز از بیمارستان مرخص شده اند.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

اعلام آمادگی هاشمی برای ریاست شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.