کد خبر: ۸۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
بردن زغال آتش در چادر مسافرتی جوان 18 ساله را به کام مرگ و پدر را به بیمارستان فرستاد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی پاک‌دل اظهار کرد: در تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر گازگرفتگی در چادر مسافرتی، نیرو‌های انتظامی وامدادی ا به محل حادثه در حاشیه شهر بجنورد اعزام و مشخص شد 2 نفر در داخل چادر مسافرتی بی‌هوش افتاده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد اضافه کرد: این ۲ نفر که پدر و پسر بودند شب گذشته در چادر برای گرم کردن خود اقدام به بردن زغال آتش به داخل چادر کرده بودند که براثر گازگرفتگی و استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار خفگی شده‌اند.

وی ادامه داد: جوان 18 ساله قبل از رسیدن مأموران فوت‌شده بود و پدرش بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شد که خوشبختانه به هوش آمد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: این پدر و پسر در سرزمین کشاورزی به علت سردی هوا و گرم کردن خودشان در داخل چادر مسافرتی زغال آتش برده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد در پایان از شهروندان خواست با توجه به‌پیش رو بودن شب‌های سرد اگر خواستید چادرتان گرم شود به‌هیچ‌عنوان از زغال روشن یا پیک‌نیک در داخل چادر استفاده نکنید، این‌ کار بسیار خطرناک است و احتمال آتش گرفتن چادر و یا خفگی کسانی که در چادر خواب هستند وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.