کد خبر: ۸۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
بردن زغال آتش در چادر مسافرتی جوان 18 ساله را به کام مرگ و پدر را به بیمارستان فرستاد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی پاک‌دل اظهار کرد: در تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر گازگرفتگی در چادر مسافرتی، نیرو‌های انتظامی وامدادی ا به محل حادثه در حاشیه شهر بجنورد اعزام و مشخص شد 2 نفر در داخل چادر مسافرتی بی‌هوش افتاده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد اضافه کرد: این ۲ نفر که پدر و پسر بودند شب گذشته در چادر برای گرم کردن خود اقدام به بردن زغال آتش به داخل چادر کرده بودند که براثر گازگرفتگی و استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار خفگی شده‌اند.

وی ادامه داد: جوان 18 ساله قبل از رسیدن مأموران فوت‌شده بود و پدرش بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شد که خوشبختانه به هوش آمد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: این پدر و پسر در سرزمین کشاورزی به علت سردی هوا و گرم کردن خودشان در داخل چادر مسافرتی زغال آتش برده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد در پایان از شهروندان خواست با توجه به‌پیش رو بودن شب‌های سرد اگر خواستید چادرتان گرم شود به‌هیچ‌عنوان از زغال روشن یا پیک‌نیک در داخل چادر استفاده نکنید، این‌ کار بسیار خطرناک است و احتمال آتش گرفتن چادر و یا خفگی کسانی که در چادر خواب هستند وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.