کد خبر: ۸۴۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
طی ۶ ماه نخست امسال؛
مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: طی ۶ ماه نخست امسال هشت هزار و ۸۲۰ نفر موفق به اهدای خون شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احسان روشن روان اظهار کرد: در ۶ ماهه امسال، ۱۲ هزار و ۸۲۵ نفر داوطلب اهدای خون به مراکز ثابت و سیار خونگیری مراجعه داشته اند که از این تعداد هشت هزار و ۸۲۰ نفر موفق به اهدای خون شدند.

روشن روان با بیان اینکه در این مدت ۴۸۴ خانم خون اهدا کردند، تصریح کرد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۷.۷۶ درصد رشد دارد.

وی افزود: طبق آمار مقایسه ای در مدت مشابه سال گذشته ۴.۶۱ درصد رشد در میزان مراجعه کننده، ۱۱.۴ درصد رشد در میزان اهدای خون و ۱۵.۴۴ درصد رشد در میزان اهدای مستمر بوده است.

مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی بیان کرد: در حال حاضر شاخص اهدای خون در این استان ۶۸.۷۷ درصد و شاخص اهدای خون بانوان ۵.۴۹ درصد و شاخص اهدای مستمر ۷۱.۸۵ درصد است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.