کد خبر: ۸۴۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۸
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر با اشاره به دیدار رئیس جمعیت هلال احمر با معاون رئیس جمهوری، از موافقت و قطعی شدن پرداخت ٢٠٠ میلیارد تومان بودجه هلال احمر در هفته آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،علی‌اکبر پرواز با اشاره به دیدار دکتر سید امیرمحسن ضیایی با محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، گفت: در این دیدار قول مساعد داده شده تا طی هفته آینده ٢٠٠ میلیارد تومان بودجه هلال احمر از محل بند الف تبصره ١٣ قانون بودجه سال ٩٥ (موضوع ماده ١٠ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده ١٢ قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور) به جمعیت هلال احمر پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه این بودجه در سال ٩٥، ٤٠٠میلیارد تومان مصوب شده است، اظهار کرد: ٢٠٠ میلیارد تومان از این مبلغ در هفته آینده پرداخت خواهد شد و مقرر شده است این مبلغ بر اساس اولویت، به منظور بازسازی، نوسازی، احداث و تجهیز پایگاه‌های امداد و نجات در نقاط حادثه‌خیز  و تجهیز انبارهای اضطراری و سایر ماموریت‌ها و تکالیف مندرج در قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر هزینه شود.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه در دیدار رئیس جمعیت با معاون رئیس جمهوری همچنین درباره تبدیل ردیف فرعی هلال احمر به اصلی در بودجه نیز بحث شد، افزود: مقرر شد تا معاون رئیس جمهوری تاکید دوباره‌ای بر دستور قبلی خود مبنی بر تقویت ردیف اصلی بودجه جمعیت هلال احمر و اجرایی شدن این مهم داشته باشد.

وی از استقبال معاون رئیس جمهوری برای بازدید از مجموعه توانمندی‌ها و تجهیزات جمعیت هلال احمر در سازمان امداد و نجات خبر داد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.