کد خبر: ۸۳۷۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شناسایی و آشکار سازی بیش از ۲۴۰ نقطه حادثه خیز در استان انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عزیز فیلی در حاشیه شورای ترافیک در جمع خبرنگاران افزود: در راه های برون شهری و نقاط شهری، مناطق حادثه خیز استان شناسایی و فهرست به شهرداری ها و اداره کل راهداری ابلاغ شده است.

فیلی با تاکید بر برنامه ریزی برای تامین اعتبار پروژه ها، اظهار کرد: قبل از این موضوع نیز باید نصب تابلو هشداری و آشکار ساز مسیرهای حادثه خیر را داشته باشیم.

فیلی اعتبار مورد نیاز برای احداث زیرگذرها، تقاطع های همسطح و غیر همسطح و اصلاح این مسیرها را بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان دانست و بیان داشت: اولویت بندی در این بخش انجام خواهد شد.

فیلی با اشاره به جلسه شورای ترافیک، تصریح کرد: در این جلسه مصوبات شوراهای ترافیک چند شهرستان با بررسی به تصویب شورای ترافیک استان رسید.

معاون عمرانی استاندار گفت: همچنین مقرر شد محور ورودی به استانداری که منتهی به میدان امام حسین(ع)  می شود، با نصب علائم پارک مطلق ممنوع و پیگیری های دستگاه های متولی، ساماندهی شود

فیلی ابراز داشت: همچنین در مصوبات شهرستان ها مقرر شد که محورهای پر تردد و دارای ترافیک استان در راه های برون شهری و درون شهری در بخش سرعت کاه و دست اندازها ساماندهی و استاندارد سازی شده و تعبیه و نصب سرعت کاه نیز بر اساس استاندارد ها عملیاتی شود.

وی افزود: بر همین اساس مقرر شد که ظرف مدت شش ماه روند استاندارد سازی این محورها عملیاتی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.