کد خبر: ۸۳۶۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرعامل شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به تعدد انشعابات غیرمجاز در شهرهای یاسوج و مادوان، تیم های پیمانکاری شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در این دو شهرتقویت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید علی  لدنی نژاد در رابطه با جزئیات خبر افزود: تقویت اکیپ‌های جمع‌آوری و شناسایی انشعابات غیرمجاز شهرهای استان طی سال‌های اخیر از رویکردهای اصلی شرکت آب و فاضلاب استان بوده است.

لدنی نژاد با اشاره به اینکه در چهار سال اخیر با واگذاری موضوع شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز به پیمانکاران، تعداد زیادی انشعاب غیر مجاز در شهرهای یاسوج و مادوان کشف شده است، ابراز داشت: تلاش مجموعه آبفای استان بر برخورد قاطع و مستمر با پدیده شوم انشعابات غیر مجاز بوده که همکاری دستگاه قضایی در این مسیر بسیار اثر گذار و خوب است.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان در کنار برخوردهای قانونی با تخلفات حوزه آب، فرهنگ سازی را محور فعالیت های خود قرار داده و اقدامات زیادی نیز در این راستا محقق شده است.

لدنی نژاد با تاکید بر اهمیت قانونمندی در حوزه استفاده از انشعابات، خاطرنشان کرد: با توجه به هدر رفت بخش زیادی از آب شرب تولیدی از طریق انشعابات غیرمجاز و نیز خسارات متعددی که این گونه انشعابات به تاسیسات و شبکه توزیع آب وارد می‌کنند،  پوشش اکیپ های شناسایی در هفت شهر دیگر استان نیز اجرایی شد.

وی افزود: راه اندازی و استقرار اکیپ‌های شناسایی و جمع آوری انشعایات غیرمجاز در هفت شهر دیگر استان نیز در هفته گذشته آغاز شد که این شهرها شامل دوگنبدان، دهدشت، چرام، لنده، لیکک، باشت و سی‌سخت است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.