کد خبر: ۸۳۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
در راستای برخورد با محتکران؛
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: با مختومه شدن تعدادی از پرونده های کالاهای احتکار شده در همدان، دستور توزیع ۲۹ میلیارد ریال کالا در همدان صادر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا حسن پور در جمع خبرنگاران از تشکیل ۲۴ پرونده احتکار کالا در استان همدان خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۶ پرونده بررسی شده است.

وی با بیان اینکه در زمینه لوازم خانگی ۲ پرونده به ارزش ۲۰ میلیارد ریال شامل ۱۷۲ دستگاه تلویزیون، ۹۳ دستگاه لباسشویی، ۱۱۱ دستگاه جاروبرقی و ۱۲۳ دستگاه یخچال تشکیل و بررسی شده است، گفت: کشفیات انبارهای احتکار کالا با قیمت مصوب طی مدت حداکثر یکماه به بازار عرضه خواهد شد.

رئیس تعزیرات حکمتی همدان از توزیع  ۵ هزار و ۷۰۰ قوطی روغن موتور به ارزش ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، پودر رختشویی و روغن خوراکی به ارزش ۳ میلیارد ریال و ۹۰ تن حبوبات به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال طی روزهای آینده خبر داد و گفت: دستور توزیع این کالاها در بازار نیز صادر شده است.

وی با بیان اینکه گزارش هایی مبنی بر احتکار کالا دریافت شده و دردست پیگیری است، گفت: ۹۰۰ کیلوگرم گوشت کشف شده نیز بزودی در بازار عرضه خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، احتکار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.